Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1479 Wątki)

Fitki

Data utworzenia : 2017-01-19 08:17 | Ostatni komentarz 2017-01-21 16:36

Pamela.Mokra

2273 Odsłony
22 Komentarze

Dziewczyny czy sa moze wsrod Was ktore cwicza i widza rezultaty ciezkiej pracy?? Mam slub we wrzesniu. Nie zostalo mi duzo po ciazy bo tylko 2kg ale zle sie czuje. Przymierzalam.juz dwie suknie i byly za ciasne i to mnie zdolowalo totalnie:(( co cwiczyc by pozbyc sie brzuszka i boczkow?? Czy wy tez macie wrazenie ze po porodze jestescie szersze w biodrach? Ale to raczej normalne. Druga sprawa ostatnio mam faze jakiegos poddenerwowania. Ciagle cos mnie irytuje i ostatnio nawet podnioslam juz glos na moja corcie. A potem tak mnie zżeraly wyrzuty ze plakalam. Co takie 3ipol miesieczne dziecko jest winne? Ehh czuje sie do dupy :((

2017-01-19 13:52

Dzieki dziewczyny. Cwiczylam z chodakowska przed ciaza ale te cwiczenia mnie znudzily. Napewno zero cwiczen wysylkowych i skocznych gdyz mam jeszcze slabe miesnie kegla i czuje jakbym mocz popuszczala podczas takowych cwiczen. Musze cos zrobic by sie wyladowac tym bardziej ze calymi dniami sama w domu corka obiwiazki domowe, za duzo na raz a moj wogole nie pomaga:((

2017-01-19 13:46

Ja chodzę na fitness do klubu 3 razy w tygodniu, żeby nie obżarstwo w święta to pewnie coś by było widać ale na pewno się lepiej czuję chociaż instruktorka daje czasami wycisk. Jak wracam z małym do domu ten kilometr z klubu to już idę jakbym miała nogi ze stali ale po pól godziny wszystko mija. Ja zaczęłam ćwiczyć 3 miesiące po cc.

2017-01-19 13:43

Jeśli o szerokość bioder chodzi, to te 4 miesiące po porodzie faktycznie były jeszcze szersze, ale u mnie wróciły do stanu sprzed ciąży - tak około 6-7 miesięcy po porodzie zaczęłam znowu mieścić się w jeansy sprzed ciąży. Także poczekaj jeszcze moment ;) Co do ćwiczeń - mnie one zawsze pomagały na samopoczucie, wpływały na jego poprawę. Także może upieczesz dwie pieczenie na jednym ogniu? ;) Polecam Mel B., odpowiada mi jej charyzma. Jest bardzo łatwo dostępna na youtubie :) Chodakowska też jest ok. Generalnie każdy ruch jest dobry, byle z głową :)

2017-01-19 13:10

http://lovi.pl/pl/forum/10/967 http://lovi.pl/pl/forum/15/6945 http://lovi.pl/pl/parents/236 Znalazłam dla Ciebie coś takiego może sie przyda. Ze swojej strony mogę polecić Ci ćwiczenia z Ewą Chodakowska, na necie można znaleźć jej programy i poćwiczyć. Ja szczególnie lubie skalpel ale możesz popatrzec co proponuje i wybrac coś dla siebie. Do wrzesnia jest sporo czasu wiec nie masz sie czym stresowac;) Ostatnio pisalysmy tu gdzieś na forum, ze wiele z nas ma chyba gorszy czas bo tez szybko tracimy cierpliwość, jestesmy podenerwowane i to odbija sie na naszych maluchach. Tak niestety bywa, mamy sporo na głowie, nowa sytuacja, nikt nie jest idealny i każdy ma prawo być zmeczony i miec gorszy dzień. Przeciez kochasz swoją córeczkę, jesteś swiadoma tego, ze nieprawidlowo zareagowałas, nie masz sie czym martwic. Ten gorszy czas minie i jeszcze wrócą lepsze dni:)

2017-01-19 12:56

Pamela na pewno musisz się trochę wyciszyc co do ćwiczeń to pierwsze co to podpytaj lekarza jak się on na to zapatruje ale skoro piszesz ze córcia ma juz trzy i pol miesiąca to raczej nie powinno być przeciwwskazań do aktywności fizycznej . Moim zdaniem odrobina wysłanego potu powinna cie wyciszyc i wydusic z ciebie negatywne emocje do września masz.jeszcze trochę czasu moim zdaniem sprobuj pocwiczyc z Chodakowska np skalpel możesz normalnie wykonywać te ćwiczenia jak twoja malutka śpi . Trzymam kciuki i czekam na efekty zadowolenia

2017-01-19 09:34

z tymi ćwiczeniami to zależy ile jesteś po porodzie, jak rodziłaś czy cc czy sn i jaki jest ogólny stan organizmu. Jeżeli krótki czas minał to śmiało polecam basen i aquaaerobik - oczywiście jeżeli masz z kim córeczkę zostawić. do września jeszcze dużo czasu i na pewno sporo zrzucisz przed samym ślubem - z nerwów wszystko znika:)