Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1479 Wątki)

Fitki

Data utworzenia : 2017-01-19 08:17 | Ostatni komentarz 2017-01-21 16:36

Pamela.Mokra

2272 Odsłony
22 Komentarze

Dziewczyny czy sa moze wsrod Was ktore cwicza i widza rezultaty ciezkiej pracy?? Mam slub we wrzesniu. Nie zostalo mi duzo po ciazy bo tylko 2kg ale zle sie czuje. Przymierzalam.juz dwie suknie i byly za ciasne i to mnie zdolowalo totalnie:(( co cwiczyc by pozbyc sie brzuszka i boczkow?? Czy wy tez macie wrazenie ze po porodze jestescie szersze w biodrach? Ale to raczej normalne. Druga sprawa ostatnio mam faze jakiegos poddenerwowania. Ciagle cos mnie irytuje i ostatnio nawet podnioslam juz glos na moja corcie. A potem tak mnie zżeraly wyrzuty ze plakalam. Co takie 3ipol miesieczne dziecko jest winne? Ehh czuje sie do dupy :((

2017-01-21 16:36

Ewelina no a ja wlasnie lubie przyprawione rzeczy. Ziemniaki musza byc slone miesko slone i ostre.

2017-01-21 16:26

Ja bez slodyczy moge zyc, ale uwielbiam słone przekąski typu chipsy, orzeszki itp. Choc na codzien soli prawie nie uzywam, nie przeszkadza mi nawet kiedy ziemniaki sa nie posolone;) Jak maz chce zjesc chipsy to kaze mu chowac je przede mna i jesc jak nie widze;)

2017-01-21 13:00

Tak sportsmama jest super. Cwiczylam z nia ostatnio tydzien ale szybko zrezygnowalam bo ciagle cos ... oj u mnie ze zdrowym odzywianiem to tez tragedia a najgorsze to slodkie smazone i slone. Chipsy odrzucilo mnie w ciazy na nie o do tej pory mi nie smakuja... ale za to jestem jak chomik i ciagle bym mogla dlubac slonecznik hehe xD

2017-01-21 08:41

Ha ha ha ha :-D z tym zdrowym odżywianiem to właśnie mam największy problem bo mój mąż fit nie jest :-P a ja nie mam siły i czasu robić wszystkich posiłków oddzielnie :-( no i niestety nie potrafię żyć bez słodyczy ograniczam ale bywa różnie:-D no i wczoraj wieczorem pozarlam chipy:-D tak z tym odżywianiem to różnie bywa i to mój największy problem. Ale za to mój syn odżywia się o stu procentach zdrowo:-)

2017-01-21 08:02

No to chyba czas porzucic Chodakowska skoro polecacie;) Justynka Ty powinnas zalozyc swoj blog jako sportsmama, chyba masz wszystkie cwiczenia opanowane do perfekcji plus zdrowe odżywianie obowiazkowo w Twoim codziennym menu, jestes do tego stworzona:D Co tam pedagogika, fitness to jest przyszłość;)

2017-01-21 00:10

Dokładnie tak https://www.facebook.com/sportsmama.ola/ Pamela teraz jeszcze hormony wracają do normy po rewolucji, do tego zmeczenie, niewyspanie, wszystko się kumuluje. Przypuszczam, że większość z nas ma czasem takie kryzysowe momenty, że odbija się to na maluszku, zdarzy się podnieść głos, choć później człowiek bardzo tego żałuje. Jesteśmy tylko ludźmi, grunt by udało się opanować, by takie sytuacje były sporadyczne.

2017-01-20 21:29

Potwierdzam też na początku z nią ćwiczyłam jest też znana jako sportsmama:-)

2017-01-20 21:17

Grimper az musze poszukać tych cwiczen o ktorych mówisz, bo brzmi fantastycznie:)