Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1479 Wątki)

Jak zaplanować płeć dziecka

Data utworzenia : 2016-11-14 13:17 | Ostatni komentarz 2017-11-06 19:41

carolinee

2821 Odsłony
33 Komentarze

Od wieków ludzie chcieliby mieć wpływ na płeć dziecka niestety bezskutecznie,choć co chwilę słyszy się o nowych metodach. słyszałam już o metodzie dietetycznej, na pół roku przed poczęciem rozpoczynamy diete - na dziewczynkę jemy produkty bogate w wapń i magnez (mleko, jogurty, jaja, ryż,potrawy mączne kasze, migdały,fasolę,cebulę paprykę i .. słodycze :) itd - podsumowując unikamy rzeczy słonych; na chłopca - dieta bogata w potas i sód - produkty słone, miesa, ryby, ryz,białe pieczywo,ziemniaki, pomidory,banany,oleje,margaryny - czyli unikamy słodkiego jest mi jeszcze znana metoda owulacyjna sprawdza się podobno ona u kobiet z regularnym okresem planowanie dziewczynki -należy współżyć na 1-2 dni prze owulacją, daje to szansę ze słabe męskie plemniki wyginą pozostawiając na placu boju jedynie plemniki z chromosomem X planowanie chłopca - Jeśli chcecie mieć synka powinniście współżyć tuż przed lub zaraz po owulacji - bo jest szansa że plemnik zawierający męski chromosom Y dotrze do komórki jajowej jako pierwszy a czy któraś z mam obecnych tutaj wycelowała w płeć swojego dziecka? i tak wszystkie wiemy i mówimy,najważniejsze żeby było zdrowe,ale myślę że fajnie byłoby mieć wybór-mimo wszystko :)

2016-11-14 14:00

Tak, my chcieliśmy drugiego chłopca w ten drugi sposób czyli na podstawie owulacji...ale bardziej aby tylko udało się zajść w ciąże a nie wycelować w płeć choć co prawda wiedzieliśmy o tym sposobie...nie wiem czy dzięki temu udało się urodzić chłopca być może tak....ale tego nigdy się nie dowiemy ;-p . Według kalendarza chińskiego mieliśmy mieć dziewczynkę.