Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1479 Wątki)

Jak zaplanować płeć dziecka

Data utworzenia : 2016-11-14 13:17 | Ostatni komentarz 2017-11-06 19:41

carolinee

2819 Odsłony
33 Komentarze

Od wieków ludzie chcieliby mieć wpływ na płeć dziecka niestety bezskutecznie,choć co chwilę słyszy się o nowych metodach. słyszałam już o metodzie dietetycznej, na pół roku przed poczęciem rozpoczynamy diete - na dziewczynkę jemy produkty bogate w wapń i magnez (mleko, jogurty, jaja, ryż,potrawy mączne kasze, migdały,fasolę,cebulę paprykę i .. słodycze :) itd - podsumowując unikamy rzeczy słonych; na chłopca - dieta bogata w potas i sód - produkty słone, miesa, ryby, ryz,białe pieczywo,ziemniaki, pomidory,banany,oleje,margaryny - czyli unikamy słodkiego jest mi jeszcze znana metoda owulacyjna sprawdza się podobno ona u kobiet z regularnym okresem planowanie dziewczynki -należy współżyć na 1-2 dni prze owulacją, daje to szansę ze słabe męskie plemniki wyginą pozostawiając na placu boju jedynie plemniki z chromosomem X planowanie chłopca - Jeśli chcecie mieć synka powinniście współżyć tuż przed lub zaraz po owulacji - bo jest szansa że plemnik zawierający męski chromosom Y dotrze do komórki jajowej jako pierwszy a czy któraś z mam obecnych tutaj wycelowała w płeć swojego dziecka? i tak wszystkie wiemy i mówimy,najważniejsze żeby było zdrowe,ale myślę że fajnie byłoby mieć wybór-mimo wszystko :)

2017-11-06 19:41

Kinga ja tez bede otrzymała kciuki. Pamietam jak kiedys znajoma opowiadała na sylwestra ze jej Maz się naczytał ze jak się kocha na stole to wychodzi chłopiec. I ci którzy jej nie znaki sie.pytalj i co? A ona taka minę zrobiła i powiedziała " no co no co dwa stoły połamany w piwnicy leżą a ten dwie córki ma " :-). A kajak sprawdzić co powinno byc wg kalendarza chińskiego? Bo bym z chęcią sprawdzila jak to jest u mie

2017-11-06 15:32

Kinga666 to trzymamy kciuki ;)

2017-11-06 13:16

Dobrze :-) Mąż się już ze mnie śmieję że ustawię nam w telefonach przypomnienia na ten dzień i jeszcze kilka dni wcześniej będziemy na konkretną godzinę umówieni ;-)

2017-11-06 09:26

Hehe, daj znac czy sie uda. ;p

2017-11-06 08:52

Czyli jak wszystko dobrze pójdzie w sierpniu 2018 roku trzy dni przed owulacją będę starać się o córkę :-)

2017-11-06 08:29

To plemniki męskie decydują o płci maleństwa. Żeńskie plemniki (czyli te z chromosomem X) są silniejsze i żyją dłużej. Pary starające się o córkę powinny zatem współżyć na 2-3 dni przed owulacją, bo w śluzie przetrwają jedynie plemniki żeńskie, które w trakcie owulacji będą w stanie zapłodnić komórkę jajową. Męskie plemniki (czyli te z chromosomem Y) są szybsze od plemników żeńskich i żyją krócej. Pary stające się o syna powinny zatem współżyć w dzień owulacji, gdyż z racji tego że są zwinniejsze pierwsze będą w stanie zapłodnić komórkę jajową. My współżyliśmy 3 dni przed owulacją i jest dziewczynka :)

2017-11-06 06:45

U mnie chinski rowniez wakazywal chlopca, a jest ksiezniczka jak malowana. ;D

2017-11-05 23:06

Ja również mam dwie córeczki ;) gdy drugi raz zaszłam w ciążę marzyłam by była corcia - choć wszyscy inni chcieli chłopca - wyszło na moje he he ;))) Pamiętam jak babcia opowiadała że po stosunku trzeba było szybko odwrócić się na dany bok - ale niestety już nie pamiętam który wróży dziewczynkę a który chłopca ;)) Mi bynajmniej kalendarz chiński się nie sprawdził he he