Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1475 Wątki)

Zakaz umieszczania zdjęć córki w internecie

Data utworzenia : 2015-07-23 00:28 | Ostatni komentarz 2015-07-25 11:04

nienormatywna

2453 Odsłony
24 Komentarze

Natknęłam sie na taki artykuł: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,18407998,przelomowa-decyzja-sadu-rodzice-nie-moga-publikowac-w-internecie.html Rodzicom sąd zabronił umieszczania zdjęć 12 letniej córki - gdyż jej prywatność nie jest ich własnościa (jak się wyraził sąd). Co o tym myślicie??? Ciekawe czy przyjdą czasy, że umieszczanie zdjęć wlasnych dzieci będzie zabronione... z jednej strony rozumiem i popieram a z drugiej nie do końca się zgadzam - przecież można rodzinne zdjęcie umieścić i jest chyba to ok? Jak myślicie?

2015-07-25 11:04

Roxi no nie wierze po prostu świetnie !! naprawdę ten świat jest mały może jeszcze się znamy na dodatek i o tym nie wiemy. Ja aktualnie od czterech lat mieszkam w słupsku

2015-07-25 10:00

Aga to mnie zaczep albo wyślij zaproszenie :)

2015-07-25 06:37

Właśnie roxi ja steż jeszcze takie konkursy typu hipp i bobovita toleruje to coś dodam. Np ostatnio z hipp nawet udało się wygrać na 50-lecie :-D Ewa a tak poza nawiasem chyba cię znalazłam na fb po zdjęciu synka na osi:-) hihi :-)))))

2015-07-24 23:21

o ja do konkursów zdjęcia nie daję. Tzn. dam jak idzie na maila do jakieś firmy np. ostatnio Hipp a nie tak ze jest zdjęcie w galerii konkursowej na stronie. Jeżeli wiem,że np. taki Hipp nie udostępni zdjęcia mojego dziecka dalej to dam a tak nie ma mowy :) nie jestem za tym

2015-07-24 22:40

xaniab może mogłabyś o chorobie swojej córki stworzyć poradę do canpola? :) gdyż nie każda z nas się z tym spotkała, mogłabyś opowiedzieć jak przebiega, jakie są rokowanie, jakie postępy. Ja zapewne przeczytałabym ją z zaciekawieniem, gdyż nie wiele wiem (w zasadzie nic) o chorobie Marcelinki. A względem umieszczania zdjęć w sieci, ja FB nie posiadam, ale mój TŻ tak także bardzo, ale to bardzo sporadycznie wstawi zdjęcie córki, względem konkursów z udziałem córki jest przeciwny..gdyż ja np. potem proszę jego znajomych z FB na zagłosowanie na zdjęcie :) xaniab przejrzałam Wasz profil i jestem całym sercem z Wami! widać w Was dużą walkę i determinację dla tej małej istoty. Trzymam kciuki za pomyślne rokowania w Danii :)

2015-07-24 22:26

Ja też nie jestem za publikacją zdjęć dzieci w sieci ale każdy rodzić zrobi jak uważa, a zdjęcia odsłaniając nagość dzieci czy też czynności fizjologiczne to już wogole coś strasznego :-/ Ja nie mam na fb żadnego zdjęcia córki a swoje z ciaxy tylko 2 i to w zupełności wystarczy nie jestem za tego typu wyrażeniem się....

2015-07-24 22:04

Ania okolice Lubska :)

2015-07-24 20:40

Roxi a skad jestescie?