Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1480 Wątki)

Zdjęcia naszych dzieci w sieci

Data utworzenia : 2014-02-05 15:00 | Ostatni komentarz 2015-10-21 13:47

mamabasia

3856 Odsłony
21 Komentarze

Drogie mamy co myślicie na temat zamieszczania zdjęć naszych pociech w internecie bardzo często zamieszczamy je w konkursach, na forach czy są bezpieczne? czasem jak widzę zdjęcie maluszka zamieszczonego w sieci gołego to mnie aż to przeraża

2015-10-21 13:47

Drogie mamy! Ze względu na chęć utrzymania jak największej przejrzystości na naszym forum, przenosimy dyskusję z tego wątku do wątku pod artykułem o tej samej tematyce . Ten zamykamy. Dziękujemy za wypowiedzi i zapraszamy do lektury oraz komentowania pod podanymi linkami: link do artykułu "Zdjęcia dzieci w sieci" http://lovi.pl/pl/rodzice/699 link do wątku pod artykułem http://lovi.pl/pl/forum/10/5199 Zapraszamy!

2014-03-19 20:54

ja odkąd ktoś mi zarzucił, że pokazuje tylko jedno dziecko usunęłam wszystkie zdjęcia dzieci i nie dzielę się z nikim żadnymi fotkami, jak ktoś ma chęć zobaczyć moje dziecko małe czy to starsze to mówię adres znacie, a na necie nie będzie już żadnych zdjęć. No i tego się trzymam nie wrzucam zdjęć ani jednego ani drugiego dziecka.

2014-02-12 09:15

Ja też staram się wybierać odpowiednie zdjęcia, które publikuję, by nie były zbyt roznegliżowane. Zdjęcia swojego dziecka zamieszczam tylko tu. No chyba, że babcia wstawi sobie na facebooka zdjęcie z wnusią, czy któraś z cioć.

2014-02-11 23:24

Ja zawsze uważnie wybieram zdjęcia, które pokazuję. Do tego mam galerię ustawioną w taki sposób, że tylko część moich znajomych wszystko widzi, i co jakiś czas robię remanent w tej kwestii. Największą porażką jest moim zdaniem wrzucanie zdjęć nagich dzieciaczków. Wiadomo co się dzieje, że w internecie wszystko jest. Możecie nawet spróbować same się wygooglować, można się zdziwić. Jeśli o portale społecznościowe chodzi to korzystam tylko z fb. A i to dlatego, że większość moich znajomych dziwnym sposobem nie odczytuje maili codziennie. Za to na fb są non stop, więc najłatwiej się skomunikować.

2014-02-11 17:07

Dziękujemy Wam za ciekawy wątek, inspirującą wymianę zdań. Nas także skłoniło to do ponownej dyskusji w tym temacie. Podsumowując: nie planujemy zamykania dostępu do forum osobom niezalogowanym. Każde upublicznienie zdjęcia w komentarzu na forum jest przez użytkownika jest świadome i dobrowolne. Nie ma wpływu na wybór Jury. Nasi eksperci, wybierając comiesięcznych laureatów konkursów, biorą pod uwagę tylko treść wypowiedzi. Dane pozostawiane przez osoby rejestrujące się w serwisie są chronione, więc nie są znane innym użytkownikom. Rejestracja i logowanie nie są żadnym zabezpieczeniem, gdyż osoba, która się rejestruje może podać fałszywe dane, których nie możemy zweryfikować. Jedynym czynnikiem zabezpieczającym jest fakt, iż użytkownicy używają na forum nicków nie zaś imion i nazwisk. Większe ryzyko stwarza publikowanie zdjęć na Facebooku, gdzie najczęściej użytkownicy podpisują się z imienia i nazwiska.

2014-02-11 10:28

Świetny pomysł dziewczyny , ale tak sie zastanawiam ..wy czesto bierzecie udział w konkursach i tak niestety z ta ochrona jest gorzej ..

2014-02-10 22:31

Mamabasia: Napisałam już do redakcji, zobaczymy co odpiszą :)

2014-02-10 22:27

maalgorzataa zgadzam się z Tobą w 100% dobrze było by żeby na forum zdjęcia wrzucane przez nas oglądały tylko osoby zalogowane ;)