Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1478 Wątki)

Akcja "bikni" :D

Data utworzenia : 2014-01-30 12:45 | Ostatni komentarz 2014-07-08 13:16

kusia_ss

5815 Odsłony
37 Komentarze

Tytuł wątku trochę z przymrużeniem oka ;) Do lata coraz bliżej więc powoli zbliża się czas kiedy zamiast zasłaniać, będziemy co nieco odsłaniać :D Pytam więc was, jakie są wasze sposoby na zgrabną sylwetkę - dieta czy ćwiczenia? Będziemy się tutaj też nawzajem motywować!! Ja robię 6 weidera i jestem na 12 dniu więc jeszcze 30 przede mną :>

2014-01-30 13:21

Ah dziewczyny tez bym chciała taki karnet na aerobik lub basen. U nas to wszystko jest pieruńsko drogie a w pracy niestety nie mamy takiej opcji.

2014-01-30 13:16

No tanczyłam , zobaczymy jak to bedzie po ciazy heh ...zanim wroce do formy to ho ho z pół roku tak mysle ;) Na basen tez bym sobie poszła ale u nas jest tragiczny ..brudno , szaro i w ogole szału nie ma .

2014-01-30 13:00

Monika poważnie tańczysz pole dance? kurczę ale świetnie ;) to już moja druga seria 6 - pierwsza zrobiła po pierwszej ciąży i efekt był świetny!! Później chodziłam 2-3 razy w tygodniu na aerobic (ale w ciąży zrezygnowałam). No ale za jakiś czas znowu zacznę. Dobrze, bo u nas w pracy są dofinansowane karnety na basen siłownię i można je kupić dosłownie za grosze :)

2014-01-30 12:55

Kurcze kusia fantastycznie ! Gratuluje w ogóle ...ja weidera przeszłam w 1 kl LO ..z płaczem po kilku dniach alee dałam rade ..tylko słuchaj aby utrzymało sie wszystko po tej meczarni to trzeba kontynuowac cwiczenia na podobe tego ... ja zaraz po tym dostałam sie do ekipy z pole dance ii cały czas uczestniczyłam az do ciazy ..figure mam ok nawet teraz po ciazy ...za 2 tyg zaczne znowu chodzic ..cale szczescie mam mozliwosc wrocenia bo ciezko ogolnie sie tam dostac. Mysle ze duzo robi w tym przypadku dieta ..Tak jak jesz - tak wygladasz . Wszedzie o tym pisza i mowia - jedz malo ale czesto ja jem bardzo malo i dosc czesto ..pije baaardzo duzo wody i sie przyznam ze z rana wlaczam sobie Ewe chodakowska :) Nie trzeba trzymac sie scisle tych cwiczen co sa w necie czy gazetach ..wybierz z tych wszystkich kilkanascie ulubionych i je rób , wazne aby przyjemnosc Ci sprawiało cwiczenie ..wtedy chetnie i czesto do niego wracasz a to oczywiscie owocuje w efektach :)

2014-01-30 12:50

Podaje link do ćwiczeń 6Weidera http://www.6weidera.com/