Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1478 Wątki)

Akcja "bikni" :D

Data utworzenia : 2014-01-30 12:45 | Ostatni komentarz 2014-07-08 13:16

kusia_ss

5814 Odsłony
37 Komentarze

Tytuł wątku trochę z przymrużeniem oka ;) Do lata coraz bliżej więc powoli zbliża się czas kiedy zamiast zasłaniać, będziemy co nieco odsłaniać :D Pytam więc was, jakie są wasze sposoby na zgrabną sylwetkę - dieta czy ćwiczenia? Będziemy się tutaj też nawzajem motywować!! Ja robię 6 weidera i jestem na 12 dniu więc jeszcze 30 przede mną :>

2020-02-12 09:30

Jeśli chce się schudnąć to jest jeden tylko sposób.. Redukcja. 

Nie dajcie sobie drogie Panie wciskać diety cud! To wszystko to są mity. Tylko uciecie kaloryki może pomóc w zrzuceniu zbędnych kg. Warto pamiętać o sporcie (nawet szybkie spacery czy krótkie przejażdżki rowerem). Ruch ujedrni skórę i poprawi wasza kondycję. W ułożeniu zbilansowanej diety może pomóc specjalista albo możemy sami coś stworzyć. Wystarczy trochę poszperac i pomysłów już mamy 10000 :) 

2014-07-08 13:16

Jak tylko po zimie robi sie troche cieplej-czyli około kwietnia, wsiadam na rower i pedałuję do pracy w jedną stronę 7 km. Tym sposobem około lipca jestem chudzinka i zgrabinka:)

2014-07-02 13:42

http://www.odchudzaniebezkitow.pl/16,2/odchudzanie/zdrowe-odzywianie/15-powodow-dlaczego-twoja-dieta-odchudzajaca-nie-dziala,123.html warto poczytac :)

2014-03-31 16:47

Oczywiscie , ze to nie zdrowe ..woda tak ale nie SAMA . My w domu zawsze mamy jakis karton z sokiem , gazowany czasami tez ...pepsi najczesciej ( niezdrowe , ale my uwielbiamy ) no i do tego herbaty ..w dzbanku mamy wode z cytryna , czasami z listkami miety a czysta wode w baniaku 5 l

2014-03-13 13:03

Też o tym słyszałam, bo sama czysta woda wypłukuje wszystkie makro i mikroelementy z organizmu. A w temacie diet to moja koleżanka jest przekrojem przez wszystkie cudaczne diety tego świata. I ma tak zrujnowany żołądek i metabolizm, że szkoda gadać! Nie polecam żadnych diet, a już tym bardziej tych o których mówi się "dieta cud". Dla mnie dieta to racjonalny sposób odzywania :)

2014-03-13 12:09

A nie wiem czy słyszałyście, ale jakoś ostatnio w którymś z programów śniadaniowych lekarz się wypowiadał, że najgorsze co może być to stałe picie wody, samej czystej wody. Że tak powinno się ją pić tylko wtedy kiedy chcemy oczyścić organizm i nie dłużej niż 3 dni. A na co dzień to właśnie najlepiej z cytryną albo miętą, herbatę słabą czy cokolwiek byle nie czystą wodę.

2014-03-13 11:56

Monika bardzo dobry sposób, ja jak sie odchudzałam przed ciążami jeszcze za nastolatki, to niestety piłam wode bez cytryny i nabawiałam się choroby nerek. lekarze początkowo leczyli mnie na korzonki bo ból podobny i trafiłam wreszcie do lekarza, który mi zrobił usg nerek i jedna już była w takim stanie, że leczenie trwało długo i na dodatek boleśnie. Dlatego Woda z cytrynką, limonką miętą innej nie tykam nawet. Ja stosowałam dietę dukana, ale z mojej perspektywy tzn. nie porzuciłam warzyw i owoców jak tam radzili , a efekty dało takie samo.

2014-03-13 10:26

Zrób koniecznie zdjecia efektów !! Słuchajcie ja 1/5 l dziennie wypijam wody z sokiem z 1 cytryny ...fajny sposob na zgubienie kg :)