Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1481 Wątki)

nasze najlepsze wspomnienia z dzieciństwa

Data utworzenia : 2013-09-09 16:49 | Ostatni komentarz 2015-04-24 19:31

mamabasia

6975 Odsłony
62 Komentarze

ja bardzo dobrze wspominam wakacje u babci zapach pieczonego chleba

2015-04-24 19:31

Ja z sentymentem wspominam, jak tato specjalnie obudził nas w nocy, bo śnieg spadł i zabrał nas na sanki :) . Super wspomnienia. Zróbcie tak kiedyś swoim dzieciom.

2015-04-24 09:17

Upieczenie ciasta z mamą to jest najlepsze <33 Pamiętacie jeszcze może taką zabawę razem z babcią - koci, koci łapci pojedziem do babci, babcia da nam sera i trochę sałatki:) tak to jakoś leciało. Z dzieciństwa to ja jeszcze bardzo mocno pamiętam to jak mi się dłużył dzień i cały czas miałam tak dużo czasu, że nie wiedziałam co z nim mam zrobić.

2015-03-04 16:18

Dzieciństwo to taki czas beztroski w którym nie trzeba martwić się od dzień jutrzejszy, w którym nie trzeba tak pędzić..mieć czas na zabawę, na lody i upieczenie ciasta z mamą.

2015-03-03 16:30

A teraz niestety o wszystkim trzeba myśleć a najbardziej to o nasze dzieci, które zdecydowanie właśnie potrzebują dużo uwagi i trzeba im pomagać. U mnie to najlepsze było w dzieciństwie, że nie miałam żadnych obowiązków ani jakoś szczególnie nie musiałam pomagać ani nic bo po prostu to robiło starsze rodzeństwo

2015-02-28 21:22

Z jednej strony tak chciało by się wrucic a z drugiej nasze dzieciaczki badają naszemu życiu taki blask ze za żadne skarby byśmy nie zrezygnowały z tego co teraz mamy

2015-02-28 21:16

Chcialoby sie wrocic:) fajnie bylo:)

2015-02-26 21:15

a ja jak tylko pomyśle o dzieciństwie to się ciesze:-] duuzo by pisać, takie bezatroskie życie, nasze problemy to tylko szkoła, w co się pobawić, gdzie pujsc na piknik, i takie tam:-] dzieciństwo w naturze, zabawy w chowanego, granie w piłkę,w skutego, w siatke:-]:-] , bawienie się w sklep ,szpital:-] chodzenie w klapkach po wodzie nawet jak się był chorym ukradkiem przed rodzicami:-P, robienie tam:-] he, wakacje u kuzynek u babci,dziadka gdzie miały tyle sadow owoców, wszystkie jakie są w polsce:-] to były czasy nie porównanie do dzisiejszego dzieciństwa, teraz zamiast chowanego, skutego to gry na komputerze, zamiast chodzenie po rzekach robienie tam to pływanie tylko na basenie :-] oj dużo by tu pisać kocham moje dzieciństwo i tesknie za tym i za babcia z dziadkiem do których w kazdy weekend jeździliśmy, za rodzicami jak byli jeszcze przed rozwodem i byli tacy szczęśliwi i wszędzie gdzieś razem jezdzili:-(, teraz wszystko się zmienilo:-(

2015-02-26 14:56

Oj kiedy to było żyło się tak beztrosko niczym nie trzeba było się przejmować o nic martwić a teraz :-)