Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1481 Wątki)

Porody Naszych wyczekiwanych maleństw, jak było u Was. :)

Data utworzenia : 2017-12-12 12:04 | Ostatni komentarz 2017-12-17 11:23

N.Bednarz

1246 Odsłony
28 Komentarze

Kochane mamusie ciekawi mnie ile z Was urodziły Swoje dzieciaczki w terminie, ile przed, a ile po? Czy rodziłyście w szpitalu, który wcześniej miałyście wybrany, czy był to najbliższy w okolicy? Wiadomo, że każda ciąża jest inna i każda inaczej przechodzi ten stan. :) Ja jestem jeszcze przed porodem. :)

2017-12-12 22:45

Ja mialam dwie cesarki i nie mialam okazji rodzic naturalnie.Ciecia mialam w miescie gdzie mieszkam tam akurat chciałam.Drugą cesarke wspominał gorzej wiekszy i dłuższy bol :-( Nieraz slysze od moich znajomych na temat porodow.Inni twierdza ze cesarka lepsza a znow inni se naturalny.Kazda ma swoje zdanie na ten temat to wszystko zalezy jakie byly ich porody.Moja kuzynka dwa porody miala szybkie i bezbolesne a jedna rodzila kilka godz az w koncu musieli zrobic cc bo dziecko było duze.Każdy poród jest inny

2017-12-12 22:05

mommylittlelove no niestety tak już jest, że człowiek nie jest w stanie przewidzieć tego czy będzie rodził naturalnie czy przez cesarskie cięcie. Nawet jeśli lekarz mówi, że jest wszystko w porządku i nie widzi przeciwwskazań do porodu naturalnego u mnie właśnie kilka znajomych było pewnych, że poród będzie naturalny, a skończyło się cesarką. Ciekawe jak będzie w moim przypadku bo to pierwsza ciąża. marieee89 szczerze już tyle nasłuchałam się od innych o porodach, że czasami myślę jak będzie w moim przypadku, ale jestem dobrej myśli, dam radę w końcu My kobietki silne jesteśmy, a po drugie nie ja pierwsza nie ostatnia będę rodzić :) wiadomo, że jedna mamuśka urodzi raz dwa a druga musi się pomęczyć, ale dla takich chwil warto. :)

2017-12-12 21:42

Z chęcią poczytam. Ja choć już rodziłam, nie wspominam tego dobrze. 13 h bólu, skurcze z krzyża i brak rozwarcia. Po podaniu ZZO urodziłam w ciągu 15 minut.

2017-12-12 15:46

Ja niestety nie dałam rady pierwszego dziecka urodzić naturalnie. Ostatecznie skończyło się cesarskim cięciem. Ciekaw jestem jak będzie przy drugim porodzie.