Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1481 Wątki)

Kiedy doszło do zapłodnienia?

Data utworzenia : 2017-12-05 19:45 | Ostatni komentarz 2018-01-02 01:32

Wioletta.Kucharska

2309 Odsłony
60 Komentarze

Wątek moim zdaniem bardzo ciekawy. Jedne dziewczyny wiedzą, kiedy doszło do połączenia komórki z plemnikiem. Inne były zaskoczone ciąża (wszystkie bardzo pozytywnie zaskoczone). Ciekawa jestem jak było u Was?

2017-12-05 21:53

Ja o każde dziecko intensywnie się starałam wiec mniej więcej wiem kiedy zaszłam w ciążę, pamiętam jak starałam się o drugą ciąże i w pewnym cyklu nie zauważyłam płodnego śluzu i z mężem myśleliśmy że znów się nie uda ale dokładnie 3 dni przed miesiączką zatargalam męża do łóżka twierdząc że zaraz dostanę okres i tydzień nic nie będzie a tu się okazało że wcale okresu nie dostałam poszłam do ginekologa a tu nic kazała przyjść po dwóch tygodniach i dopiero wówczas było widać pęcherzyk a jeszcze przeczytałam gdzieś że jak do zapłodnienia dojdzie bliżej okresu to istnieje duże prawdopodobieństwo że będzie syn więc ja cały czas twierdziłam że będę mieć synka pomimo tego że lekarz uważał że będzie córka a w 22 Tc na prenatalnych zobaczyliśmy klejnoty i mamy synka hi hi. Trzeba jednak ufać swojej intuicji.

2017-12-05 21:30

z dwójką nie mam zielonego pojęcia z 3 jestem pewna że było to zaraz po ślubie jak nad morze pojechaliśmy

2017-12-05 21:18

Ja akurat zaczęłam się bawić w obserwowanie swojego ciała według NPR. I dzięki temu wiedziałam prawie co do dnia ( dokładnie 2 dni) , kiedy mogło dojść do zapłodnienia, a tym bardziej, że mój mąż wtedy pracował chwile w delegacji, więc rzadko był w domu. a doktorka na pierwszej wizycie potwierdziła

2017-12-05 21:11

My wiedzieliśmy mniej więcej :-) Kochaliśmy się prawie codziennie więc tylko można było zakładać że w dniu koedy miałam dni płodne :-)