Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Konkursy #teamLOVI (376 Wątki)

Zwycięzcy konkursu forum #teamLOVI - edycja sierpniowa 2023

Data utworzenia : 2023-09-25 15:27 | Ostatni komentarz 2023-11-30 14:20

Redakcja LOVI

806 Odsłony
68 Komentarze

Dziękujemy Wam za super aktywność  w naszej społeczności #teamLOVI. Z radością ogłaszamy wyniki sierpniowej edycji 2023 na najbardziej pomocnych użytkowników forum LOVI!

 

 

 

NAGRODĘ GŁÓWNĄ LOVI 

Zestaw naczyń z kubkiem LOVI Granola
Zestaw naczyń z kubkiem LOVI Pistachio
Pierwsza łyżeczka do karmienia LOVI 2 szt. Granola
Pierwsza łyżeczka do karmienia LOVI 2 szt. Pistachio
Łyżka do zupy LOVI 2 szt. Granola
Łyżka do zupy LOVI 2 szt. Pistachio

 

otrzymują:

 

olaleksandra94

[email protected]

lisza

mamusiadwochchlopcow

kalusia161

maminkandzinka

patrycja.87.

aniss

semii11

mamazosii32123

 

WYRÓŻNIENIE LOVI 

 

Zestaw naczyń z kubkiem LOVI Granola
Łyżka do zupy LOVI 2 szt. Granola

 

 

 otrzymują: 

 

xxyyzz

gawel.paulina0106

akk

mila jagoda

mamalaurusa

 

 

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy! Testerki prosimy o napisanie opinii  (w wątkach dotyczących opinii) o wygranych o produktach (po przetestowaniu zestawu).

 

Zapraszamy do kolejnej edycji konkursu!

 

Pozdrawiamy serdecznie,

Redakcja LOVI

2023-10-24 18:46

Trzeba dlatego uważać 

2023-10-24 16:50

No właśnie może fajnie wyglądają, ale po użyciu już nie będą miały tego efektu wow i dlatego ja praktyczna zdecydowałam się na tradycję;p

 

2023-10-24 16:44

Ja wyjęłam przed urodzinami sztućce nowe i włożyłam.do zmywarki to jeden komplet od razu schowałam bo straciły wygląd heh

2023-10-23 14:56

najgorzej właśnie jak sie kupi coś fajnego jedno zmycie i nadruk schodzi;) ja już dawno sie z czymś takiem nie spotkałam ale przy starszej córce miałam takich kilka przypadków;( 

co do zmywarki to też na ślub dostalismy sztućce satynowe śliczne, ale z zaznaczeniem aby nie korzystać ze zmywarki;) szczerzeto mają jużlyle lat i sa w bardzo dobrym stanie ale mimo mycia ręcznego juz ta satyna nie jest taka jak było to 17 lat temu;)

2023-10-22 22:04

Ja właśnie chciałam kupić sztucce ala złote, ale nie można myć w zmywarce bo się popsują, i stwierdziłam, że to bez sensu:D

2023-10-22 10:33

Powiem Ci, że sama byłam zdziwiona kubkami  z biedronki. Dostali takie z postaciami z bajek. Raz umylam szorstką gąbka i lekko naklejki zeszły więc uznałam, że co mi tam dam do zmywarki. Najwyżej będzie gładki kubek. I nawet odrobina nie zeszła

 

do mikrofali bym się bała.. 

2023-10-19 16:38

nie można ich używać do mikrofali 

2023-10-19 16:03

Kiedyś pewna Pani mi powiedziała ,że daje wszystko do zmywarki ,a jak coś się zepsuje to znaczy ,że się nie nadaje do użytku :D haha może coś w tym jest :D