Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Konkursy #teamLOVI (376 Wątki)

Zwycięzcy konkursu forum #teamLOVI - edycja majowa 2023

Data utworzenia : 2023-06-23 10:41 | Ostatni komentarz 2023-10-31 09:31

Wątek edytowany: 2023-06-23 11:09

Redakcja LOVI

1291 Odsłony
110 Komentarze

Dziękujemy, że jesteście tak pomocne i aktywne w naszej społeczności #teamLOVI. Z radością ogłaszamy wyniki majowej edycji 2023 na najbardziej pomocnych użytkowników forum LOVI!

 

NAGRODĘ GŁÓWNĄ LOVI 

 

Laktator elektryczny LOVI Expert 3D Pro
LOVI Silikonowe osłonki piersi Skin Touch 2 szt M/L 
LOVI Wkładki laktacyjne DISCREET ELEGANCE 20 szt beżowe

otrzymują:

 

Anabanana

Lisza

[email protected]

Aniss

patrycja.87.

Mamuśka.

Ann

Idziemka

Doris85

Miła Jagoda

 

WYRÓŻNIENIE LOVI 

 

LOVI Silikonowe osłonki piersi Skin Touch 2 szt M/L 
LOVI Wkładki laktacyjne DISCREET ELEGANCE 20 szt beżowe

 

 

 otrzymują: 

 

magnolijam32

Mamadokwadratu

XXyyzz

MamaZosii32123

Paula54555

VaLENTINA23

ANIKA00

Fajerka 

MałaZołza

Mama_Wojtusia

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy! Testerki prosimy o napisanie opinii  w wątkach dotyczących opinii wygranych o produktach (po przetestowaniu zestawu).

 

Zapraszamy do kolejnej edycji konkursu!

 

Pozdrawiamy serdecznie,

Redakcja LOVI

2023-07-16 14:18

Ja też myłam butelki po nocy z rana. Gdybym myla je od razu to miałabym później problem z zaśnięciem.. Mój młodszy syn w końcu je z butelki to mogłabym wypróbować. W sklepach chyba przeważnie są dostępne jednak plastikowe butelki. Szklane za bardzo nie rzucały mi się w oczy

2023-07-16 14:12

haahaha;) wiecie co moze redakcja poczyta i za jakis czas da je do testów;) kiedyś tak też było;) hehe

osobisci eto co mogę o nich powiedziec to sa super, ciepło trzymają dłuzej niz te zwykłe butelki super si eje myje ale po sterylizacji uwaga! bo mega gorace;) na dużo dłuzej wytrzymują niżeli te zwykłe butelki ja nasze miałam coś około roku jak nie dłużej i nadal wglądała jak nowa;)

uwazac trzeba jedynie jak dziecko chce samo pić bo jest ciezsza i moze upaść ;( u mnei mała jak żucała butelkami to jej nie dostawała karmiłam ja na nocnych karmieniach;) poczatkowo myłam butelki na bieżąco potem sorka;( nie jestem idealna myłam wszystkie butelki po nocy rano;) i własnie te szklane były najlepsze do tego;)

Kupiłam kiedyś szklaną wąską;( ale tragedia zarówno w czyszczeniu;( jak i w przeciekaniu;( niby piekny wzór laleczek ale co z tego jak ciekła;(

2023-07-15 06:50

Tak mnie zachecilyscie tymi szklanymi butelkami, że szok;) w sumie pamiętam, że w dzieciństwie też miałam szklane butelki. Co prawda nie pamiętam żebym z nich piła ale wiem, że gdzieś się walały po domu. Po co je trzymaliśmy to nie wiem;) 

2023-07-14 10:01

Tak zdecydowanie lepiej je utrzymać je w czystości:) i dłużej trzymają ciepło mleczka:D

2023-07-13 18:24

Również nigdy nie testowałam szklanych butelek a z chęcią bym wyprobowala :) je się chyba lepiej czyści prawda ? 

2023-07-13 17:34

Nigdy nie używałam szklanych butelek i chętnie przetestowałabym ;) zawsze wydawały mi się ciężkie i nieporęczne;)

2023-07-13 16:48

ogólnie sa bardzo mocnymi butelkami;) już raz o tym sie przekonałam jak mi spadła butelka na palce u nogi;D kurła... bolało ze hey;) ale butelka cała;) też je lubiłam mam jeszcze jedna z której korzystam codziennie, moze niebawem beda jeszcze w testach;)  no i uda sie dostać do testów;) 

2023-07-13 10:22

Aniss u nas właśnie upadła na kafelki i też poszła... niestety a najbardziej ją lubiłam:p