Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Konkursy #teamLOVI (376 Wątki)

Zwycięzcy konkursu forum #teamLOVI - edycja lutowa 2024

Data utworzenia : 2024-03-27 13:35 | Ostatni komentarz 2024-05-07 20:31

Wątek edytowany: 2024-03-28 09:40

Redakcja LOVI

359 Odsłony
51 Komentarze

Dziękujemy Wam za lutową aktywność  w naszej społeczności #teamLOVI. Poniżej ogłaszamy wyniki lutowej edycji 2024 na najbardziej pomocnych użytkowników forum LOVI!

 

NAGRODĘ GŁÓWNĄ LOVI 

Butelka szklana LOVI Diamond Glass 150 ml Botanic
Butelka szklana LOVI Diamond Glass 250 ml Botanic
Lovi Podgrzewacz do butelek biały

otrzymują: 

lea&leo
olaleksandra94
kalusia161
Aniss
mazia1
akk
anet.ka
mamusiadwochchopcow
kargaw
inka404

 

WYRÓŻNIENIE LOVI 

Butelka szklana LOVI Diamond Glass 150 ml Botanic
Butelka szklana LOVI Diamond Glass 250 ml Botanic

otrzymują: 

mamuskajuliijana
[email protected]
mamakaziaiemmy
nomike
mama wojtusia
mama być
ewcia2
mamasia
ewelkar899
semii11
paaliinka
mila jagoda 
anabanana
patrycja.87

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy! Testerki prosimy o napisanie opinii  (w wątkach dotyczących opinii) o wygranych o produktach (po przetestowaniu zestawu).

 

Zapraszamy do kolejnej edycji konkursu!

 

Pozdrawiamy serdecznie,

Redakcja LOVI

 

2024-04-04 07:59

Wypróbowałam z mężem testowo, zobaczyć jak działa. Ooj to będzie coś, co musowo będę zabierać w podróż 🥰

2024-04-03 13:30

My też mamy hihi wam powiem że elegancki ten podgrzewacz;) nie będę musiała w nocy schodzić na dół żeby mleko zrobić;) butelki takie przezroczyste haha super 

2024-04-03 12:20

U mnie właśnie też przed chwilą był kurier z buteleczkami Super od razu idą w użycie dla malutkiej fajnie bo mamy jeszcze taki etap Gdzie czasami używamy tych mniejszych butelek z mniejszym przepływem ale zdarzają się już sytuację że Przechodzimy też na te duże Wszystko zależy od sytuacji także obie będą u nas w ciągłym użyciu Bardzo się cieszę na szklane buteleczki ponieważ są zawsze bardzo zachwalane wiadomo jak wszystko mają swoje plusy i minusy Trzeba być ostrożnym na pewno nie można dać ich bezpośrednio maluszkowi do rączki aby jadł sam i Trzeba być ostrożnym aby gdzieś tej buteleczki nie zrzucił nam bobas na podłogę bo może się to skończyć źle W porównaniu do plastikowych buteleczek ale ogólnie bardzo Jestem ciekawa jak sprawdzą się właśnie te szklane wersję przy mojej córci jeszcze raz serdecznie dziękujemy bierzemy się za testowanie

2024-04-03 09:58

Jest! Już jest! ❤️ Przepiękny podgrzewacz i dwie szklane butelki są już u mnie🥰 niebawem będziemy je testować ♥️

2024-04-03 09:57

Do mnie również dotarła, zaraz będzie w użyciu ;)

2024-04-03 09:48

Do mnie paczka właśnie dotarła! ❤️ Już nie mogę się doczekać kiedy wypróbuję podgrzewacz i butelki. Podgrzewacz bardzo ułatwi rozmrażanie i podgrzewanie pokarmu, super �

2024-04-03 09:07

ja już też mam sms więc będą paczuszki :D świetnie juz się cieszę na te szklane butelki bo u syna nadal korzystam z jednej bo one są trwałe :)

2024-04-03 09:05

Dostałam sms Gls , dziś paczuchy będą dostarczone ! Extra 💕