Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Konkursy #teamLOVI (386 Wątki)

Zwycięzcy konkursu forum #teamLOVI - edycja kwietniowa 2024

Data utworzenia : 2024-05-29 12:50 | Ostatni komentarz 2024-08-02 12:10

Redakcja LOVI

653 Odsłony
84 Komentarze

Dziękujemy Wam za aktywność  w naszej społeczności #teamLOVI. Poniżej ogłaszamy wyniki kwietniowej edycji 2024 na najbardziej pomocnych użytkowników forum LOVI!

 

PROSIMY LAUREATKI (zarówno nagród głównych jak i wyróżnień) O PODANIE WYBRANEGO KOLORU ZESTAWU: RÓŻ LUB BŁĘKIT.

 

 

NAGRODĘ GŁÓWNĄ LOVI 

Smoczek silikonowy dynamiczny LOVI 0-2m 2 szt. Baby Shower 
Smoczek silikonowy dynamiczny LOVI 0-3m 2 szt Night&Day 
Łańcuszek do smoczka LOVI Night&Day boy
Pojemnik na smoczek LOVI 
LOVI Kubek ceramiczny Night&Day 

 

OTRZYMUJĄ 

1akk
2anet.ka
3xxyyzz
4olaleksandra94
5mamusiadwochchopcow
6kargaw
7inka404
8aniss
9Danuta .
10mazia 1

 

 

WYRÓŻNIENIE LOVI 

 

Smoczek silikonowy dynamiczny LOVI 0-2m 2 szt. Baby Shower 
Smoczek silikonowy dynamiczny LOVI 0-3m 2 szt Night&Day 
Łańcuszek do smoczka LOVI Night&Day boy
Pojemnik na smoczek LOVI 

OTRZYMUJĄ 

1anabanana
2wikii
3mama być
5nomike
6mamina
7jagodab93
8justys021
9lea&leo
10ewcia2

GRATULUJEMY!

 

2024-06-11 14:37

Drogie Mamy, przepraszamy za opóźnienie w wysyłce nagród. Jutro paczuszki wyjdą z magazynu . Mamy zmiany w systemie wysyłek paczek, które spowodowały opóźnienie.

 

2024-06-11 09:32

Zdrówka dla Was! Teraz taki okres, że pogoda bardzo się zmienia. Raz ciepło raz zimno i łatwo o chorobę. Nasz mały też od wczoraj lekko zakatarzony a dzisiaj szczepienie.

2024-06-10 22:12

Mama być to zdrówka dla Was i dla Was dziewczyn. U nas dziś fatalna pogoda, nabierałam mała bo 15 stopni a w aucie się się tak przepocila że szok, mam nadzieję że nie będzie chora.. mnie już gardło boli od kilku dni bo znów alergia ale nie ma tragedii. 3majcie się dziewczyny bo sezon urlopowy tuż tuż. A praktycznie już rozpoczęty z tego co widzę np. Po naszych znajomych. 

2024-06-10 21:43

Mama być zdrówka dla Maluchów.

 

Ja ostatnio jakoś zakrętu złapać nie mogę.  Wiecznie coś do załatwienia. 

2024-06-10 10:35

Do nas również jeszcze nie dotarła Na pewno pojawi się na dniach nas przez weekend troszeczkę nie było rodzinka mi się troszeczkę rozłożyła mąż to tak szybciutko on Rzadko choruje A jak już się rozchoruje to choruje się momentalnie może dwa dni go trzymało syn standardowo najgorzej wylądowaliśmy na nebudzie A młoda tak przez pół widać że ma lekcji katar na początku w sumie nie wiedziałam czy to nie będzie troszeczkę od zębów gdyby nie to że młody jest przeziębiony to u niej bardziej obstawiałabym te ząbki ale że on jest chory to podejrzewam że i ona się delikatnie zaraziła nie ma jakiejś tragedii były gorsze choroby ale no wiadomo dzieci przeziębione dzieci marudne więc przez weekend mało tutaj zaglądałam dzisiaj już widać dużą poprawę tak że mam nadzieję że uda mi się bywać na bieżąco A co tam ciekawego słychać u was dziewczyny wasze maluchy zdrowe?

2024-06-10 08:26

Również jeszcze nie otrzymałam. Pewnie ze względu na urlopy tak jak mowicie

2024-06-10 06:26

Ja nie miałam zadnego błędu :)

2024-06-07 21:45

Ja tez jeszcze nie dostalam;).