Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Konkursy #teamLOVI (376 Wątki)

Zwycięzcy konkursu forum #teamLOVI - edycja czerwcowa 2023

Data utworzenia : 2023-07-17 14:47 | Ostatni komentarz 2023-08-18 15:32

Wątek edytowany: 2023-07-17 17:18

Redakcja LOVI

871 Odsłony
65 Komentarze

Dziękujemy, że jesteście tak pomocne i aktywne w naszej społeczności #teamLOVI. Z radością ogłaszamy wyniki czerwcowej edycji 2023 na najbardziej pomocnych użytkowników forum LOVI!

 

Prosimy laureatki i osoby wyróżnione dla jakiej płci maluszka mają być wysłane produkty do testowania. 

 

NAGRODĘ GŁÓWNĄ LOVI 

 

LOVI Zestaw startowy BOTANIC 
LOVI Elektryczny sterylizator parowy z suszarką

otrzymują:

 

Lisza

Doris85

Mamuśka.

Aniss

olaleksandra94

[email protected]

patrycja.87.

Mamusiadwochchlopcow

Czarulka

Mamą być

 

WYRÓŻNIENIE LOVI 

 

Smoczek silikonowy dynamiczny LOVI 0-3 m 2 szt. Botanic
LOVI Butelka Medical+ 150 ml

 

 

 otrzymują: 

 

kalusia161

maminkandzinka 

Ann

Fajerka 

XXyyzz

Helmanowa 

akk

Miła Jagoda 

magnolijam32

Mała Zołza

 

 

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy! Testerki prosimy o napisanie opinii  w wątkach dotyczących opinii wygranych o produktach (po przetestowaniu zestawu).

 

Zapraszamy do kolejnej edycji konkursu!

 

Pozdrawiamy serdecznie,

Redakcja LOVI

 

2023-08-03 18:24

"Mamą być" system zrobił nam psikusa i paczka dla Pani trafiła do pani "Nelia". Już poprosiliśmy mailowo panią Nelię o możliwość odebrania paczki i przekazania Pani i czekamy na odpowiedź. Niebawem paczka trafi do Pani. 

2023-08-01 03:20

Tak właśnie dziewczyny zrobiłam wczoraj napisałam maila No i zobaczymy Może akurat dzisiaj ktoś do mnie odpisze A jeżeli nie odpisze do mnie nikt w takiej formie to postaram się skontaktować na Instagramie Ja psuję Jakoś w tamtym miesiącu Po prostu bardzo późno zorientowałam się że są wyniki gdzie się przeoczyłam byłam pewna do samego końca praktycznie do ostatnich dni miesiąca że ich jeszcze nie ma dopiero ocknęłam się w ostatniej chwili a tam Właśnie zauważyłam że było podać kolor zestawu odnośnie do płci być może właśnie z tego powodu że w odpowiednim momencie nie podałam koloru wysyłka paczki została wstrzymana Chociaż z drugiej strony wątpię Wydaje mi się że jeżeli ktoś im nie odpisuje w tej kwestii oni po prostu wysyłają neutralny niebieski kolor być może zeszła jakaś pomyłka gdzieś zostałam pominięta przeoczona albo może być tak że ktoś dostał moją paczkę mi samej kiedyś zdarzyła się taka sytuacja nie pamiętam czy to tutaj na loci czy na forum z Canpol że przez pomyłkę zostały do mnie wysłane dwie paczki i to nie było na takiej zasadzie że po prostu dwie przez pomyłkę do mnie i tyle tylko jakaś inna osoba nie dostała paczki wcale więc właśnie ja w takiej sytuacji od razu się kontaktuje bo wszystko fajnie zostało wyjaśnione automatycznie został zlecony do mnie kurier który kolejnego dnia odebrał ode mnie paczuszkę firma momentalnie jeszcze tego samego dnia taką samą wysłała do osoby która wcześniej jej nie dostała pamiętam że ty nawet był okres świąteczny chyba Boże Narodzenie nagrody były dość konkretne i my wszystkie forumowiczki z dużym upragnieniem na nie czekałyśmy więc jeżeli zdarza się taka sytuacja To dobrze jest Właśnie dać znać w firmie tak aby wszystko fajnie się wyjaśniło i każda z dziewczyn dostała swoją paczuszkę No zobaczymy Mam nadzieję że ktoś się do mnie odezwie i sprawa zostanie wyjaśniona

2023-07-31 20:16

Tak ja tez dostalam paczke. Moze warto naposac do lovi?

2023-07-31 08:58

MamąByć ja nie brałam udziału w tamtym miesiącu, ale dziewczyny pisały, że dostały swoje paczuszki w tamtym tygodniu:)

Napisz mail z zapytaniem najlepiej:)

2023-07-30 13:53

Tak, 21 maja otrzymałam paczuszkę więc ponad tydzień temu. Pewnie też niebawem otrzymasz kiedy wszystko wyjasni się:*

2023-07-30 10:54

Mamą być ja też paczuszkę już otrzymałam:)

 

Może tak jak mówi MałaZołza wyślij @ z zapytaniem

2023-07-30 02:00

Ja jak pisałam już otrzymałam. Jak nie dostaniesz to napisz im maila, mi dosłali teraz brakującą nagrodę z maja, także fajnie :) na pewno też otrzymasz swoją paczkę :)

 

Idziemka może tak być, albo bez smoczka będzie albo później załapie.

2023-07-28 12:12

A wy juz dziewczyny wszytkie otrzymalyscie swoje paczki ?