Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Konkursy #teamLOVI (376 Wątki)

Zwycięzcy konkursu forum LOVI - edycja WRZEŚNIOWA 2021

Data utworzenia : 2021-10-05 12:13 | Ostatni komentarz 2021-12-13 23:57

Redakcja LOVI

2604 Odsłony
138 Komentarze

Drodzy użytkownicy!

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki wrześniowej edycji na najbardziej pomocne użytkowniczki forum LOVI!

 

NAGRODĘ GŁÓWNĄ LOVI Laktator elektryczny Expert 3D Pro otrzymują:

 

Anabanana

dwarazyH

Fajerka

Marta K

mazia1

Monia. 92

Nattalia123

pati1990

Swiezoupieczonamama

Xxyyzz

 

WYRÓŻNIENIE –– Wkładki laktacyjne DISCREET ELEGANCE otrzymują:

 

Aniska

Czecha

ewabrz

MagdalenaGie

MamaPaula

Mamą być

myszka9220

Natalka930425

Pplatyna

Skate

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do kolejnej edycji konkursu!

 

Pozdrawiamy serdecznie,

Redakcja LOVI

2021-11-12 14:51

Waltronistka, po tym linkiem możesz sprawdzić, czy Twój szpital ma podpisany kontrakt z niebieskim pudełkiem. Na samym dole strony wybiera się pakiet i wpisuje miejscowość:

https://niebieskiepudelko.pl/niebieskie-pudelko-skarb-malucha/

2021-11-12 10:04

waltormistka co to coś na zasadzie niebieskiego pudełka, możesz zajrzeć do nich na stronie... 

ciekawe czy zmieniły się produkty czy są takie same, dasz znać jak urodzisz:D

2021-11-12 01:10

To nie miałam nic takiego. Panie z sali miały. Hmm może było to spowodowane nagłą sytuacją covid. Zobaczymy teraz. A to szpital musi mieć jakiś kontrakt podpisany czy tak po prostu ? Zobaczymy jak drugi poród i czy będą takie pudelka. Fajny pomysł,bo próbki można sprawdzić co dziecku z kremów spasuje u nas tylko weleda się sprawdziła.  Wiem,że teraz jak byłam w szkole rodzenia to mówili,że powinnam dostać ,ale to dopiero pod koniec kursu wszystko dają. Sama nie wiem dlaczego,ale no. Dobrze,że piszecie. A to mama klub to co to ? Pierwsze słyszę....

2021-11-11 11:26

Idziemka masz rację 

2021-11-10 17:54

Magda i lena ja też nie dostałam żadnej kosmetyczki:p

 

MałaZołza to chyba szpital musi mieć podpisany kontrakt z niebieskim pudelkiem?

2021-11-09 22:50

Swiezoupieczonamama też fajna opcja ten kubek i smoczek :)

Magda_i_lena kosmetyczki żadnej nie miałam.

Idziemka  chyba jakąś próbkę miałam, wydaje mi się, że to nie był duży krem.

Monia. 92 no właśnie, u mnie też nie ma gdzie odebrać.

2021-11-09 22:35

Ja dostałam tez pudełka ale od położnej. 

Teraz mi przychodzą powiadomienia że mogę odebrać to od 6 miesiąca no ale jak gdy u nas nie ma podpisanego kontaktu z niebieskim pudełkiem 

2021-11-09 21:28

Ja też dostałam 2 pudełka jedno właśnie w tego niebieskiego pudełka a drugie z mama klub. Idziemka w którymś pudełku na bank był bepanthen bo też go mam w domu. Dla mnie super jest ta zielona pluszowa kosmetyczka (u mnie akurat na pampersy i chusteczki nawilżane) chyba była w tym pudełku z mama klub. 

Swiezoupieczonamama tak jak piszesz pewnie teraz będą jakieś próbki z tej firmy. Ta opcja bez książeczki ale ze smoczkiem i kubkiem to też fajna sprawa :) widać jednak te pudełka trochę się różnią.