Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Konkursy #teamLOVI (376 Wątki)

Zwycięzcy konkursu forum LOVI - edycja STYCZNIOWA 2022

Data utworzenia : 2022-02-08 12:20 | Ostatni komentarz 2022-04-07 12:12

Redakcja LOVI

2352 Odsłony
132 Komentarze

Drodzy użytkownicy!

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki styczniowej edycji na najbardziej pomocne użytkowniczki forum LOVI!

 

NAGRODĘ GŁÓWNĄ LOVI laktator elektryczny LOVI Prolactis 3D Soft z przełomowym lejkiem 3D:

 

Anabanana

aniaa1992

[email protected]

[email protected]

Kasia2739

MałaZołza

MamaEmmy

Mamą być

Oleksandrax3

Oliwejra

 

WYRÓŻNIENIE –– zestawy wkładek laktacyjnych DISCREET ELEGANCE:

 

Aniska

Cute.damnn

Fajerka

klaudia.sz

Magdzia146

Momika123

Monia. 92

myszka9220

[email protected]

Xxyyzz

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do kolejnej edycji konkursu!

 

Pozdrawiamy serdecznie,

Redakcja LOVI

2022-04-04 11:19

fajerka moze butelki ? albo smoczki ?

 

2022-04-03 23:23

Mysle że w kwietniu albo nie bedzie wyróżnień albo nagrodzonych bedzie więcej osób:) w każdym razie zestaw jest bardzo fajny 

2022-04-03 20:52

Fajerka też się nad tym właśnie zastanawiałam, ja też rzadziej będę tutaj zaglądać, bo mam bardzo napięty grafik w tym miesiącu , a jeszcze święta to tym bardziej...

2022-04-02 21:44

Fajerka e sumie racja . Nawet nie zwróciłam na to uwagi ale teraz też się nad tym głowie :D 

2022-04-02 21:06

Hm, jestem ciekawa, jak w tym miesiącu będzie z nagrodami. W takim sensie, że zawsze można było rozróżnić, co będzie wyróżnieniem, jeśli nie zdobędzie się nagrody głównej. Tak jak teraz jest sterylizator i smoczki, to wiadomo, że jako wyróżnienie będą smoczki. A tu teraz jest, pewnie do wyboru, zestaw startowy dla chłopca lub dziewczynki i ciężko stwierdzić, jakie będzie wyróżnienie.

 

W każdym razie tym miesiącu na pewno będę rzadziej tu zaglądać. Myślę, że taki zestaw startowy o wiele bardziej przyda się przyszłym mamom niż mnie :)

2022-04-02 11:52

Ja bez bicia się przyznaje ze zycia nie ogarniam z dwójka a co znaleść czas zeby tu wejść ;(

mloda wczoraj skończyła już miesiąc !

2022-04-01 20:17

Monia masz racje w tym miesiącu nie było dużo starych osób, ale pewnie dlatego, że mają już sterylizator, ja jestem od pażdziernika chyba i też jak był laktator to starałam się nie udzielać, bo miałam już go:)

2022-03-30 23:52

Ja jestem tu od niecałego roku i bardzo dużo jest nowych osób. 

Zapewne w przyszłym miesiącu pojawia się też te które są starsze ze względu na testowanie jeśli będzie coś nowego. Nie ma sensu zdobywac kilku takich samych rzeczy. Warto dać szansę też nowym osobom takim jak Wy :)