Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Konkursy #teamLOVI (376 Wątki)

Zwycięzcy konkursu forum LOVI - edycja STYCZNIOWA 2020

Data utworzenia : 2020-02-03 15:01 | Ostatni komentarz 2020-02-26 13:53

Redakcja LOVI

2489 Odsłony
42 Komentarze

Drodzy użytkownicy!
 

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki STYCZNIOWEJ edycji na najbardziej pomocne użytkowniczki forum LOVI! 


NAGRODĘ GŁÓWNĄ –  zestawy szklanych butelek oraz dynamiczne smoczki uspokajające PRIDE&JOY otrzymują:

 

aneczkaa006               

karolinach           

mamameg           

misiowa   

Natalia1234                 

pati1990     

Patrycja. Niedopytalska 

to_ja_Aga_K               

Zamarancza     

Zuzka2     

 

WYRÓŻNIENIE – butelkę szklana DIAMOND GLASS Botanik otrzymują:

 

abc11225

Agnieszka -1989

beti98             

ineczka.k85   

JustaMama

[email protected]       

[email protected]     

Magicznypazur   

mAMAKISI 

MamaMałejMajki   

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy! 
Zapraszamy do kolejnej edycji konkursu! 
 

Pozdrawiamy serdecznie, 
Redakcja LOVI  

2020-02-26 13:53

Ja co do tej aktywności i ilości komentarzy a jakości pomocy mam swoje zdanie.Nie raz a nawet bardzo często spotykam komentarze typu "u mnie tak nie było" ," ja się z tym nie spotkałam" - pomocne komentarze??? :/ Lepiej chyba nic nie napisać... 

Ale później patrząc na listę zwycięzców a tam jednak nagroda za "te" komentarze jest ;(

2020-02-24 23:44

Ważna jest jakość a nie ilość. Chyba od pierwszego każdego miesiąca, choć. Trudno mi powiedzieć bo średnio orientuję się w zasadach nagradzania. Cudownie mi się z Wami pisze- to dla mnie taka grupa wsparcia :)

2020-02-24 21:22

Dziś użyłam szklanej butelki Lovi. Jest bardzo ładna. Lepsza niż plastik bo nie pochłania zapachu mleka.  Musiałam wymienić smoczek na 6+ . Uważam, że wszytkie butelki Lovi są świetne. Przepływy bardzo się różnią co do wieku, który określają. U niektórych firm spotkałam się z beznadziejnymi smoczkami do butelek w których przepływy prawie nie różnią się wielkością. Z lovi jest inaczej. Zostaniemy z butelkami dopóki dziecko będzie z nich piło. 

2020-02-24 15:43

Patrycja, tak cały miesiąc się liczy. Chodzi o jakość komentarzy i ich pomocność, ale jednak jak ktoś jest aktywny cały miesiąc to na pewno ma więcej tych pomocnych komentarzy. Tu jest taki pewnie oceniany stosunek jakości, ale i do aktywności. To nie byłoby sprawiedliwe jakby ktoś za 2 super komentarze napisane pod koniec dostał nagrodę, a ktoś miał tych komentarzy więcej i pracował na nie cały miesiąc i nie dostał nic.

2020-02-24 10:45

Patrycja, raczej tak, choć tutaj podobno nie ilość a jakość komentarzy ma znaczenie :)

2020-02-23 13:59

Gratulacje a jabmam pytanie czy od 1 do ostatniego jest liczona aktywność czy są to inne daty? 

2020-02-21 11:26

Jestem zachwycona butelka w końcu duża porządna bo szklaną córka jest zachwycona i w końcu je więcej mleka i dłużej śpi bo zawsze jej brakowało;) dziękujemy smoczki tym razem się nie udało wygrać Ale mamy wasze i tylko wasze są używane przez nas bo są mega !

2020-02-18 22:14

Miałyśmy szklane i są świetne dlatego jestem przekonana ze i Wam się spodobają. Miłego i wygodnego użytkowania! :)