Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Konkursy #teamLOVI (376 Wątki)

Zwycięzcy konkursu forum LOVI - edycja SIERPNIOWA 2019

Data utworzenia : 2019-09-03 13:04 | Ostatni komentarz 2019-11-12 21:32

Redakcja LOVI

2593 Odsłony
41 Komentarze

Drodzy użytkownicy!

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki SIERPNIOWEJ edycji na najbardziej pomocne użytkowniczki forum LOVI!

 

NAGRODĘ GŁÓWNĄ – zestawy z kolekcji Indian Summer wraz z wyjątkowym kocykiem otrzymują:

 

Agata.Klara

aneczkaa006

Ewcia88

JustynaSz123;)   

KontrolaJakosci89

magicznypazur

mamameg

pati1990

Pcheła

Zamarancza

 

WYRÓŻNIENIE – Kubek niekapek z kolekcji Indian Summer otrzymują:

 

0202oliwcia

A.Bakowska

Aisa94

JustaMama

m.kuki

misiowa

moniczka7896

Patrycja. Niedopytalska

paulina.leszczynska

wasz.ka

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do kolejnej edycji konkursu!

 

Pozdrawiamy serdecznie,

Redakcja LOVI

2019-09-12 22:05

Dziewczyny dziś był kurier więc ja wstawiam fotkę kocyka, jest piękny, mięciutki, troszkę grubszy taki...no bajka;) już się nie mogę doczekać gdy będzie czas i będę mogła to podarować siostrze .

 

Lovi - kocyk śliczny,  zresztą jak wszystkie Wasze gadżety;))) raz jeszcze dziękuję. 

2019-09-05 23:15

Waszka też tak mam ale cieszę się mimo to że się nie udało z kocykiem że dziewczyna się udało :) 

U też chętnie zobaczę cały kocyk jak będziecie mogły dziewczyny to zdjęcie kocyka wstawcie :) :D 

2019-09-05 21:41

Gratuluję dziewczynki! I też przyznam się szczerze, że troszkę Wam zazdroszczę tego kocyka... Zróbcie koniecznie fotkę jak on wygląda w całości, jestem bardzo ciekawa! A my tymczasem czekamy na kubeczek, przyda się na wymianę, bo ten obecny już jest trochę obgryziony ;)

2019-09-05 16:09

Gratulacje dla wszystkich mam :) kocyk jest uroczy już się nie mogę doczekać aż będę robić zdjęcia :) 

2019-09-05 12:25

To prawda, kocyk jest śliczny i też podobnego nie widziałam. Chyba zdecyduję, się na zakup innego, bo super tło do zdjęć.

2019-09-04 21:30

Ewcia nie ma za co. Służę pomocą. :) 

Szkoda, że nie każdy tak stara się tutaj pomagać i swobodnie nie można wypowiadać się na forum.

 

 

2019-09-04 20:21

Pchela niby tak można kupić podobne ale szczerze żaden nie jest tak ładny :) a tego konkretnie nie można kupić :) 

2019-09-04 19:52

Mnie dziś miło zaskoczył mail od redakcji bo od września jeszcze nie weszłam na forum, na jeden wątek tylko...przedszkole córki sporo pochłania mojego czasu i nerwów i wieczorem po prostu idę spać,  mam nadzieję że szybko się zaklimatyzuje i wrócimy;))))

Za nagrodę dziękuję, miło bardzo...W mojej rodzinie szykuje się nowy członek rodziny na wiosnę więc będzie na prezent ;) bardzo fajnie. Gratki dla pozostalych Mam , fajnie że jesteście. Zamarancza tobie w szczególności- wiesz dlaczego �