Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Konkursy #teamLOVI (376 Wątki)

Zwycięzcy konkursu forum LOVI - edycja PAŹDZIERNIKOWA 2022

Data utworzenia : 2022-11-16 12:22 | Ostatni komentarz 2022-12-28 22:03

Wątek edytowany: 2022-11-17 09:17

Redakcja LOVI

1698 Odsłony
127 Komentarze

Drodzy użytkownicy! 
Z przyjemnością ogłaszamy wyniki październikowej edycji na najbardziej pomocne użytkowniczki forum LOVI! 
 

NAGRODĘ GŁÓWNĄ: Podgrzewacz do Butelek LOVI Szary otrzymują:

 

anaaa536 
aniaa3333 
Aniss 
MamaAdaa 
Mamadokwadratu 
MamaLaurusa 
MamaZosii32123 
maminkandzinka 
Natalka1999 
olaleksandra94
 

WYRÓŻNIENIE:  Zestaw naczyń z kubkiem otrzymują: 

 

halmanowa 
[email protected] 
ll!a 
Mamą być 
misiowa 
myszka9220 
Oliwejra 
schwarzsie 
Valentina23 
Xxyyzz 
 

Wszystkim serdecznie gratulujemy! 
Zapraszamy do kolejnej edycji konkursu! 

Pozdrawiamy serdecznie, 
Redakcja LOVI 

 

2022-11-24 09:31

Pracy dużo Niemniej jednak powiem wam dziewczyny że spodziewałam się że paczuszka już dzisiaj na pewno dotrze Nawet specjalnie rano wcześnie wstałam aby zobaczyć czy będzie SMS bo kurier ostatnim czasem przychodzi do nas troszeczkę szybciej dawniej przychodził w okolicach południa a teraz Zdarza się że jest i koło 10:00 Więc myślę sobie wstaję zobaczę czy będzie dzisiaj paczuszka A Ty cisza A przecież już praktycznie koniec miesiąca

2022-11-23 21:25

Teraz okres i black week i jeszcze przedświąteczny, to wcale mnie nie dziwi, że w Lovi tyle pracy mają, jednak mam nadzieję, że nasze paczuszki niedługo do nas zawitają :) 

 

2022-11-23 13:10

mi ostatnio ogólnie net muli wiec nie wiem czy to zasługa forum czy mojego netu;)

ale jak piszecie ze u was jest podobnie to moze coś na forum jednak

2022-11-23 13:07

Też właśnie wczoraj miałam taki problem na telefonie, ciągle mnie wyrzucało do strony logowania i odpuściłam.

 

No ciekawe co będzie w grudniu w testach :) W tym miesiącu pewnie się już nie załapię ale nagroda  pocieszenia by się przydała bo ten laktator mam :) Jest rewelacyjny!

2022-11-23 12:46

A co do zacinania się forum, to ja mam problem od samego początku jak tu jestem, czyli od pazdziernika. Ale u mnie akurat to chyba wina telefonu, bo to z niego korzystam logując się tutaj

2022-11-23 12:45

Ja tez właśnie czekam na te naczynka, synek akurat nauczył się pic w kubeczka, to w sam raz taki piękny nowy zestaw do nowego krzesełka :) kupiłam w końcu kinderkraft enock dzisiaj będę składać, będzie pięknie razem wyglądało ;)

2022-11-23 11:53

W takim razie dziewczyny walczcie twardo olaktatory Bo mam wrażenie że macie szansę jak zerkałam tutaj na forum na początku miesiąca To chyba był dużo większy ruch niż teraz więc naprawdę warto usiąść Zaangażować się codziennie po trochę napisać taki komentarz od serca i a nóż widelec się uda No niestety paczek jeszcze nie widać Widać że Lovi bardzo zapracowane ostatnio ale miejmy nadzieję że na dniach się pojawią Bardzo jestem ciekawa tych naczyń które udało nam się wygrać jeszcze nic z tej serii nie mamy więc bardzo chętnie przetestujemy

2022-11-23 10:38

Choć laktator też by mi się przydał. Córka ostatnio często katar łapie od synka i z butelki lepiej jej się pije i mleko ściągam ręcznym laktatorem, elektrycznym na pewno byłoby łatwiej.