Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Konkursy #teamLOVI (376 Wątki)

Zwycięzcy konkursu forum LOVI - edycja PAŹDZIERNIKOWA 2022

Data utworzenia : 2022-11-16 12:22 | Ostatni komentarz 2022-12-28 22:03

Wątek edytowany: 2022-11-17 09:17

Redakcja LOVI

1676 Odsłony
127 Komentarze

Drodzy użytkownicy! 
Z przyjemnością ogłaszamy wyniki październikowej edycji na najbardziej pomocne użytkowniczki forum LOVI! 
 

NAGRODĘ GŁÓWNĄ: Podgrzewacz do Butelek LOVI Szary otrzymują:

 

anaaa536 
aniaa3333 
Aniss 
MamaAdaa 
Mamadokwadratu 
MamaLaurusa 
MamaZosii32123 
maminkandzinka 
Natalka1999 
olaleksandra94
 

WYRÓŻNIENIE:  Zestaw naczyń z kubkiem otrzymują: 

 

halmanowa 
[email protected] 
ll!a 
Mamą być 
misiowa 
myszka9220 
Oliwejra 
schwarzsie 
Valentina23 
Xxyyzz 
 

Wszystkim serdecznie gratulujemy! 
Zapraszamy do kolejnej edycji konkursu! 

Pozdrawiamy serdecznie, 
Redakcja LOVI 

 

2022-12-08 20:11

Aniss to ja nie mam czegoś takiego, tyle, że ja jak odkamieniam wodą z octem to później odwracam do góry nogami i tak sobie schnie i jest jak nowy...

2022-12-08 13:59

idziemka co ty? u mnie zacieków nie ma za to strasznie zachodzi z lovi;( taki wrecz oszroniony jak by zakurzona ta płyta grzewcza po całej swojej pracy 

2022-12-07 20:17

tutaj z podgrzewacza to ładnie mi schodzi ten kamień, ale ze sterylizatora z canpolu zostały mi takie zacieki i nie wiem czym to usunąć, może macie jakiś pomysł?

2022-12-07 05:22

Ja filtruje potem gotuje ;)

Ale najczesciej wlewam ta wode ktora mi zostaje nie zuzyta do picia wiec jeszcze odstoi;)

Kamien najlepiej u nas sie kwasek cytrynowy sprawdza ;)

2022-12-06 22:20

Ja uzywam przegotowanej, ale mamy strasznie twardą wodę to i tak szybko się robi osad :/ 

2022-12-06 21:15

MamaLaurusa ja leje zawsze przegotowana i nie robi mi się kamień tak szybko. a nawet jak się zrobi to woda z octem i wszystko schodzi pięknie. 

2022-12-05 17:18

Mnie bardzo ciekawi woda jaka stosujecie do podgrzewania i w jakich ilościach żeby zaraz nie zalegał kamień 

2022-12-05 14:28

anna ja już mam pogrzewacz bardzo długo i przyznam ci sie że zpaomniałam juz o tej ilosci wody;) i leje aby było zawsze gdzies na połowe;) dla mnie najważniejsze aby była zawsze woda;) przegotowana a wczesniej filtrowana aby ten sprzet posłużył na dłuzej;)

 nie czekam nigdy na czas wg podgrzewacza;) bo zazwyczaj korzystam z opcji hot jeśli chodzi o obiadki;)  przekładam do miseczki i mieszam szybko sie podgrzewa wiec moze 2-3 min to trawa;) 

wczoraj słoiczek z jabłkiem podgrzewałam ale to trzeba uważać aby wody nie było zbyt dużo bo potrafi woda pryskać i moze poparzyć wiec pewnie lepiej zastosowac sie wg. instrukcji;) ja na szybko podgrzewam w miseczkach bo tak mi wygodniej ;) a jak chce aby było ciepłe zanim mała zje to ustawiam na 70;)

Hot  uwaga! jak miseczki sie nagrzeją od spodu warto przełożyć obiadek  do innej miseczki gdyż posiłek z dołu może sie cały czas grzać od spodu miski i  być po chwili gorący!

jeśli chodzi o opcje butelki to korzystamy z niej w sumie ciagle;) głównie w nocy;)