Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Konkursy #teamLOVI (376 Wątki)

Zwycięzcy konkursu forum LOVI - edycja MARCOWA 2022

Data utworzenia : 2022-04-07 13:12 | Ostatni komentarz 2022-05-11 20:30

Wątek edytowany: 2022-04-07 14:20

Redakcja LOVI

2307 Odsłony
129 Komentarze

Drodzy użytkownicy! 
 

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki marcowej edycji na najbardziej pomocne użytkowniczki forum LOVI! 
 

NAGRODĘ GŁÓWNĄ LOVI : Elektryczny sterylizator parowy z suszarką i smoczki Hey otrzymują: 
 

Cute.damnn 
Idziemka 
mama.aleksandra 
Mama_Zosi1 
MamaEmmy 
mamaSzymka93 
Mamą być 
misiowa 
myszka9220 
Tofunia 
 

WYRÓŻNIENIE ––  kapsułę smoczków Hey otrzymują:  
 

Benio1410 
Monia. 92 
Freya91 
mamaKKD 
Oliwejra 
MamaLaurusa 
Nonblonde 
Oleksandrax3 
Rzekotka 
Xxyyzz 

Wszystkim serdecznie gratulujemy! 
Zapraszamy do kolejnej edycji konkursu! 

Pozdrawiamy serdecznie, 
Redakcja LOVI

2022-05-04 10:29

Ja nie chcę się jakoś bardzo deklarować czy będę walczyć czy nie będę bo to wszystko zależy od tego na ile czas mi pozwoli a zauważyłam że czasami potem na tych porach trochę dziewczyny się denerwują że jedna się zdeklarowała że nie będzie potem jednak walczyła na ile czas mi pozwoli to się będę udzielać ale jakoś szczególnie w tym miesiącu o nagrodę Chyba walczyć nie będę bo już ten laktator udało mi się zgarnąć kiedyś do testów i czeka w przyszłości na przetestowanie Jeśli uda się mieć tego kolejnego maluszka No a Takie wkładki laktacyjne To co mogę powiedzieć zawsze fajnie jest zgarnąć tego typu nagrodę bo to jest rzecz która świeżo upieczony mamą bardzo się przydaje i idzie jak woda wiec w maju jeżeli Będę aktywna to pod kątem bardziej wyróżnienia

2022-05-04 10:28

Ale też nie wiem czy się uda bo jeszcze nigdy nic nie wygrałam tu w testach, ale też nigdy się nie udzielałam więc teraz spróbujemy i zobaczymy czy się uda.

2022-05-04 10:26

Zawsze warto próbować jeśli nie masz...ja spróbuję bo nie mam a jestem w ciąży więc mi się przyda. A czytałam o nim bardzo dobre opinie 

2022-05-04 10:25

Mnie się jeszcze nie udało wygrać tu laktatora, zobaczymy jak tym razem ale nie mam szczęścia. W tym miesiącu pojawi się córeczka więc by się przydał nawet czekałam na to że w maju będzie laktator ale zupełnie nie nie mam teraz tyle czasu żeby poświęcić go na forum i się nie nastawiam bo później przykro jak się nie uda.

2022-05-04 10:11

Ja się zastanawiam czy walczy bo niby nie mamy laktatora ale póki co nie wiem czy się nastawiać czy nie :)

2022-05-04 10:08

A widziałyście co jest do wygrania do testów w tym miesiącu ? Ten super laktator ? Kto jeszcze nie ma i będzie o niego walczył ?

2022-05-03 20:25

Aniska oj tak masz rację te kolekcje to są unisex;P

2022-05-02 13:19

akurat z kolekcji hey to bym powiedziała ze smoczki podobnie jak stardust pasują i dla chłopca i dziewczynki