Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Konkursy #teamLOVI (376 Wątki)

Zwycięzcy konkursu forum LOVI - edycja MAJOWA 2020

Data utworzenia : 2020-06-02 15:15 | Ostatni komentarz 2020-06-20 10:02

Redakcja LOVI

2622 Odsłony
58 Komentarze

Drodzy użytkownicy!

 

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki MAJOWEJ edycji na najbardziej pomocne użytkowniczki forum LOVI!

 

NAGRODĘ GŁÓWNĄ – kubki ze słomką oraz smoczki dynamiczne z kolekcji Salt&Pepper otrzymują:

 

aneczkaa006

JustaMama

karolinach

Kasia366

mamameg

milena0501 

pannaXoanna   

PatrycjaP

pauli89nek

wioleczek100 

 

WYRÓŻNIENIE –– kubek ze słomką z kolekcji Salt&Pepper otrzymują:

 

karolina213

KK

ll!a 

Mietowapoziomka

misiowa

moniczka7896

Paatka57

Pokrzywa30

Susanne

to_ja_Aga_K

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do kolejnej edycji konkursu!

 

Pozdrawiamy serdecznie,

Redakcja LOVI

2020-06-06 20:57

Dziękuję za wyróżnienie, ostatnio jest tutaj mnie mało odkąd pojawiła się na świecie nasza córeczka na nic nie mam czasu bo pochłania mnie bardzo mocno, karmienie na rzadanie, kupki, ogarnięcie mieszkania, jak znajduję chwilę czasu to tutaj zaglądam no i chciałam Wam dziewczyny podziękować za cenne rady jakie udzielanie na forum :) 

2020-06-06 06:50

Moniczka ja tak samo jak ty mam, wątki w których mogę coś powiedzieć od siebie to wtedy piszę, jak jest wątek o którym nie mam pojęcia, czy przydatnych doświadczeń to się nie wypowiadam bo moje wypowiedzi nic przydatnego by nie wniosły wtedy. Gdy mam czas to się udzielam niesty ostatnio go co raz mniej ale staram się zaglądać na forum:)

A co do wyborów redakcji osobiście uważam, że oceniana jest jakość nie ilość ze dwa razy miałam nagrodę główną a tak jak wspomniałam nie udzielam się non stop i w każdym wątku. 

2020-06-05 21:45

Ja, jeśli nie mam o czymś pojęcia to zwyczajnie nie komentuję.Swoje wypowiedzi bazuję ze swojego doświadczenia w macierzyństwie.Piszę o tym ,czego doświadczyłam i doradzam  właśnie na podstawie tych doświadczeń.Nie szukam odpowiedzi na czyjeś pytanie w internecie jak to robią niektóre dziewczyny,po co? chyba nie o to tutaj chodzi...Z forum korzystam też już dość długo i to nie jest przepustką do nagród głównych.

2020-06-04 14:31

Wybory Redakcji pozostaną zagadką ;) Nie ma co gdybac, życie nie jest sprawiedliwe :) 

Fajnie, że jest możliwość wymiany doświadczeń, przez 33tc dużo się dowiedziałam praktycznych rzeczy, bo teorii w głowie całkiem sporo jeszcze mam z czasów studiów. Mam nadzieję, że moje wypowiedzi też czasem się komuś przydają. 

2020-06-04 13:07

Ja już od chyba roku jestem z Wami, ale dość nieregularnie. Nie powiem, czasem co kilka dni, czasem z dłuższą przerwą, a w ostatnim miesiącu prawie codziennie. Nie udzielam się we wszystkich wątkach, bo wybieram te, w których potrafię się konkretnie wypowiedzieć i pomóc innym mamom. Pisałam dużo długich postów, konkretnych, pełnych pomysłów, niejednokrotnie wspominałyście, że to były cenne rady i powiem Wam, że mi przykro że zostałam oceniona na równi z jednozdaniowymi postami innych forumowiczek. Nie chcecie widzieć mojej miny kiedy wpadam tutaj poczytać fajne, ciekawe rzeczy, trafiam w wątku już nawet nie pamietam o czym na kilkanaście podobnych wypowiedzi typu; a ja mam notatnik w telefonie :) jak długo będą nagradzane takie wypowiedzi, tak długo one będą tutaj na pęczki. kilka mam tego nie zmieni, a szkoda :/ choć tak jak mi doradzałyście, wzięłam udział w konkursie na Fb- trzymamy kciuki :)

2020-06-03 23:21

Moniczka zauważyłam że też ma znaczenie to jak długo jesteśmy na forum i czy z miesiąca na miesiąc jesteśmy aktywne. Co do ilości komentarzy to czytając po niektóre też mam podobne wrażenie jak Ty ale i są tutaj mamy które piszą mądrze i konkretnie 

2020-06-03 21:14

Misiowa,ja jednak zauważyłam,że najczęściej wygrywają osoby, które piszą mnóstwo komentarzy.

2020-06-03 19:58

KK, na lovi nie chodzi o ilość, a o jakość. Owszem są osoby za aktywność, co dużo piszą, ale często są też wybierane osoby za jakość. Ja tak dużo nie piszę jak niektórzy, a kilka razy udało zdobyć główną. Piszę więc też gdy mam czas i liczę, że może komuś pomogę. I tak już trochę na tym forum trwam. Więc pomagaj innym, a kiedyś redakcja doceni ;)