Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Konkursy #teamLOVI (376 Wątki)

Zwycięzcy konkursu forum LOVI - edycja LISTOPADOWA 2020

Data utworzenia : 2020-12-04 14:21 | Ostatni komentarz 2020-12-28 17:31

Redakcja LOVI

1976 Odsłony
57 Komentarze

Drodzy użytkownicy! 
Z przyjemnością ogłaszamy wyniki LISTOPADOWEJ edycji na najbardziej pomocne użytkowniczki forum LOVI! 
 

NAGRODĘ GŁÓWNĄ –  kubki ze słomką Freestyle, smoczki silikonowe dynamiczne 18m+ Botanic oraz tasiemki do smoczków Baby Shower otrzymują: 
 

adamos       
Beata1996    
Kverve      
Mama_Hani      
MamaNikodemaiTymona    
Momika123   
Monia. 92    
PatrycjaP.        
wasz.ka     
Weronisia2019
  
 

WYRÓŻNIENIE –– kubki ze słomką Freestyle otrzymują: 
 

[email protected]   
Klaudiamama 
ll!a 
misiowa 
Monika_Monika    
Natka90 
pannaXoanna    
pati1990 
[email protected]    
Zamarancza 

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy! 
Zapraszamy do kolejnej edycji konkursu! 

Pozdrawiamy serdecznie, 
Redakcja LOVI

2020-12-07 16:16

Redakcja przeprasza za utrudnienia. Wiemy, że strona działa wolniej. Trwają prace w serwisie. Mamy nadziej, że wszytko niebawem wróci do normy i strona zacznie znowu działać, jak trzeba. Dajcie nam chwile, robimy, co możemy, żeby było lepiej! :-)  

2020-12-07 12:32

Myślę że redakcja zdaje sobie sprawę że to duże utrudnienie i robią co w ich mocy żeby to naprawić :) 

2020-12-07 10:33

Też mam nadzieję że wszystko wróci do normy jak najszybciej 😊

2020-12-07 00:51

Gratuluję dziewczyny! tasiemka do smoczków i smoczki u nas sprawdzają się rewelacyjnie! kubeczki również :)

 

Ja niestety  w ciągu dnia zaglądam sporadycznie bo strona bardzo wolno się ładuje, a dzieciaki nie mają cierpliwości;) brakuje mi forum bardzo i mam nadzieję, że za chwilę wszystko wróci do normy, póki co mogę zajrzeć tylko w nocy, ale nie zawsze starcza mi siły żeby Wam odpisać i napisać co u nas

2020-12-06 23:46

Ja coraz rzadziej tu zaglądam, ponieważ strona tak działa. Po co nam się denerwować.

2020-12-06 15:55

Ale super dziękujemy bardzo za wyróżnienie , kubeczki na pewno się przydadzą. Gratulacje dla wszystkich :) 

 

Strona strasznie wolno działa , niestety długo się wszystko ładuje . Ja ogólnie należę do osób cierpliwych ale czasami się zniechęcam tym jak to działa teraz . Mam nadzieję , że nie długo będzie wszystko działac jak należy :) 

2020-12-06 12:03

MamaHani dokładnie cierpliwość na pierwszym miejscu żeby nie zwariować przez to. Ale też mam nadzieję że szybko się unormuje 

2020-12-06 00:29

oj ja też staram się ale wiecie jak przy dzieciach czasu mało