Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Konkursy #teamLOVI (376 Wątki)

Zwycięzcy konkursu forum LOVI - edycja LISTOPADOWA 2018

Data utworzenia : 2018-12-04 14:15 | Ostatni komentarz 2018-12-15 09:14

Redakcja LOVI

1392 Odsłony
30 Komentarze

Drodzy użytkownicy! Z przyjemnością ogłaszamy wyniki LISTOPADOWEJ edycji na najbardziej pomocne użytkowniczki forum LOVI! NAGRODĘ GŁÓWNĄ – zestaw nie zaburzający odruchu ssania, smoczki do karmienia i szczotkę do butelek otrzymują: agn_kaw Aisa94 Eleonorka13 Eresz Mama_Gratki Mamusia-Kubusia pati1990 paulina.leszczynska rewers342 zanetak WYRÓŻNIENIE – zestaw nie zaburzający odruchu ssania - otrzymują: A.Bakowska agnieszka.sz aneta7734 Desiraya Ewcia88 J.Swierczewska [email protected] KontrolaJakosci89 magnolijam20 Paula95 Wszystkim serdecznie gratulujemy! Zapraszamy do kolejnej edycji konkursu! Pozdrawiamy serdecznie, Redakcja LOVI

2018-12-15 09:14

Również bardzo dziękuję paczuszka dotarła juz nie mogę się doczekać az wyjdę ze szpitala i będę mogła zobaczyć jak wygląda

2018-12-15 09:12

U mnie też wczoraj był kurier. Zestaw jest śliczny i na pewno się przyda szczególnie, że jest to moja pierwsza ciąża :) Bardzo dziękuje :* <3

Konto usunięte

2018-12-14 19:52

Pięknie dziękuję ! właśnie dzisiaj przyszły do nas zestawy :) Wyglądają świetnie i juz nie mogę się doczekać by przetestować! Synek właśnie ciamka smoczek :D

2018-12-14 19:36

Do mnie także paczka dziś dotarła :) Bardzo się cieszę i dziękuję :)

2018-12-14 16:24

Rewers no popatrz, moze my zle myslimy ze to szczotka do butelek, a ona do wlosow:))))) Do mnie tez dotarla, szkoda tylko ze smoczek uspokajajacy jest 3-6mcy. Komus podaruje ;)

2018-12-14 15:11

Do nas paczuszka też dotarła , dziękujemy bardzo , jestem zachwycona ! Synek jak otworzyłam kartonik powiedział ooo i zaraz wziął się za szczotkę do butelek , czesze mnie nią ;)

2018-12-14 15:07

Do mnie paczka dziś dotarła. Poczeka na maluszka. Butelki są świetne od lovi próbowałam i szklanych i plastikowych.

2018-12-14 14:12

Witajcie. Nie odwiedzałam forum chyba od miesiąca, nadszedł w moim życiu czas na zmiany, przeprowadzka. Zostaliśmy z mężem wręcz zmuszeni do tego do tej pory mamy chaos życiowy ( za dużo rzeczy mamy :D) nie możemy się pomieścić, wszystko na biegu odcięcie chwilowe od internetu, malutka nasza też jeszcze się nie może za klimatyzować, mi doszło więcej obowiązków. I nagle telefon od mamy "Paczka jakaś do Ciebie przyszła" Słuchajcie w życiu bym się nie spodziewała... Przyjeżdzam do domu rodzinnego i jest butelka, no mówie nie no muszę to sprawdzić, i jestem na liście. Miłe zaskoczenie tym bardziej, że jutro miałam jechać kupić nową butelką :D :D Cudowne wyczucie czasu. Droga redakcjo LOVI obiecuję więcej odwiedzać forum :) P.S. Już nawet zaczęłam za wami wszystkimi tęsknić, czekamy tylko aż ktoś przyjedzie nam założyć internet, bo w nowym miejscu kiepski zasięg jest i już dwie firmy odmówiły nam współpracy, Gdyż nie łapią odpowiedniego poziomu zasięgu :(. Mam nadzieje, że nie długo coś się znajdzie.