Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Konkursy #teamLOVI (376 Wątki)

Zwycięzcy konkursu forum LOVI - edycja LISTOPADAOWA 2019

Data utworzenia : 2019-12-04 08:45 | Ostatni komentarz 2019-12-21 19:45

Redakcja LOVI

2420 Odsłony
45 Komentarze

Drodzy użytkownicy!
 

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki LISTOPADOWEJ edycji na najbardziej pomocne użytkowniczki forum LOVI! 


NAGRODĘ GŁÓWNĄ –  podgrzewacz do butelek otrzymują: 
 

JustaMama 
karolinach 
Kasaiaa03   
magicznypazur 
Mega Naczelny Papuśny Bobas 
Natalia1234 
pati1990 
Patrycja. Niedopytalska 
Pcheła 
to_ja_Aga_K
   
 

WYRÓŻNIENIE – zestaw butelek Trends Botanic otrzymują: 
 

Agnieszka -1989     
aneczkaa006 
aneta7734 
Ewcia88 
Aisa94 
karolina213 
mAMAKISI 
MamaMałejMajki 
mamameg 
Pokrzywa30
 

Wszystkim serdecznie gratulujemy! 
Zapraszamy do kolejnej edycji konkursu! 
 

Pozdrawiamy serdecznie, 
Redakcja LOVI

2019-12-04 11:29 | Post edytowany:2019-12-04 11:30

Agnieszko o tak, my też czekamy na szklane butelki! Podgrzewacz był w testach za grudzień ubiegłego roku, wtedy nam się tez nie udało bo dopiero „raczkowałam” na forum, liczę że niedługo znów się pojawi.

 

Droga Redakcjo czekamy na konkurs!

2019-12-04 11:25

Cieszymy się bardzo i gratuluję reszcie. Podgrzewacz już mamy i polecam go każdemu. W tym konkursie zostałam wyróżniona więc już niebawem będziemy mogli podgrzewać nasze mleczko w nowych butelkach. 

2019-12-04 11:21

Dziękuję bardzo za wyróżnienie :) choć nie ukrywam, że ten podgrzewacz mi się marzył, ale ostatnio ciężko mi się poruszać na forum przy tak dużej aktywności pozostalych choć jakoś troszkę czasu udało mi się wyskrobac w listopadzie z nadzieją, że może tym razem się uda, ale niestety podgrzewacz nam niepisany. Przypinam się do pytania mamameg o konkurs bo do testów to wiem, że wróci, ale to może potrwać. I jeszcze pytanko czy do testów wrócą szklane butelki bo ich tu dawno nie było... i oczywiście gratuluję wszystkim pozostałym 

2019-12-04 11:18

mamameg Cieszymy się, że butelki trafią w potrzebujące ręce.  Podgrzewacze pojawią się jeszcze w testach, ciężko nam jednak powiedzieć kiedy. A konkurs... Oczywiście, że planujemy! W końcu Święta za pasem. I chociaż nagrodą nie będzie podgrzewacz, mamy nadzieje, że to co szykujemy i tak się spodoba :-)

2019-12-04 11:08

Droga Redakcjo, pięknie dziękuję <3 Cieszę się bardzo, a podgrzewanie mleka to teraz będzie tylko przyjemność :) <3 gratulacje dla pozostałych mam! 

2019-12-04 10:28

Dziękuję!!! Super!!! Ale jestem szczęśliwa! ?

2019-12-04 10:26

Ja również dziękuję za wyróżnienie, butelki z tej serii już mamy więc przekaże znajomej mamie bliźniaków. 

 

Droga Redakcjo czy podgrzewacze będą jeszcze w testach? A może planowany jest konkurs w którym będzie można go wygrać? Nie ukrywam że mam ogromne chęci na jego testowanie tym bardziej że ”za chwilę” będziemy rozszerzać dietę.

2019-12-04 10:22

Dziękuję ślicznie :) mega się cieszę! 

 

Gratulacje dla wszystkich ;)