Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Konkursy #teamLOVI (376 Wątki)

Zwycięzcy konkursu forum LOVI - edycja LIPCOWA 2022

Data utworzenia : 2022-08-05 14:35 | Ostatni komentarz 2023-04-05 13:31

Redakcja LOVI

1845 Odsłony
100 Komentarze

Drodzy użytkownicy!

 

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki lipcowej edycji na najbardziej pomocne użytkowniczki forum LOVI!

 

NAGRODĘ GŁÓWNĄ LOVI: Zestaw naczyń z kubkiem otrzymują:

 

Anabanana

Aniska

dwarazyH

Fajerka

Idziemka

MałaZołza

mazia1

Nataleczka

Paula54555

Xxyyzz

 

WYRÓŻNIENIE: Pierwsze łyżeczkI do karmienia otrzymują: 

 

lena004

mama.aleksandra

MamaEmmy 

MamaLaurusa

myszka9220

Natalka1999

Nelia

olaleksandra94

Oliwejra

Valentina23

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do kolejnej edycji konkursu!

 

Pozdrawiamy serdecznie,

Redakcja LOVI

2023-01-16 20:51

mamaWojtusia nie wiem tego, bo ja nie karmiłam piersią. 

takie info znalazłam , także trzeba byłoby się skonsultować z lekarzem:

W okresie ciąży nie stosuj żadnego leku bez konsultacji z lekarzem!

Bardzo ważne jest, aby przed zastosowaniem jakiegokolwiek leku w okresie ciąży lub w okresie karmienia piersią skonsultować się z lekarzem i wyjaśnić ponad wszelką wątpliwość potencjalne zagrożenia i korzyści związane ze stosowaniem danego leku. Jeżeli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub planujesz ciążę, skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem preparatu.

Stosowanie preparatu w okresie ciąży jest dopuszczone jedynie w sytuacji, gdy lekarz uzna to za absolutnie konieczne, oraz w jego ocenie oczekiwane korzyści dla matki przeważają nad możliwym zagrożeniem dla płodu. Tylko lekarz może ocenić stosunek ryzyka do korzyści w Twoim przypadku.

Acyklowir przenika do mleka kobiety karmiącej. Przed zastosowaniem preparatu w okresie karmienia piersią, należy skonsultować się z lekarzem.

2023-01-16 15:46

a jak się karmi to  moża brać hascovir ?

2023-01-15 20:50

Ja zawsze biorę hascovir i do dwóch dni znika samo i jest spokój na jakiś czas. 

Mi też mówili, że opryszczka jest bardzo niebezpieczna dla małego dziecka, więc ja unikam jak ognia zawsze i chodziłam w masce;p

2023-01-15 16:27

Na szczęście już schodzi ;) może coś w tym jest bo dla mojego 2latka wysypało w koło ust i dostał antybiotyk do smarowania po czym pryszcze zaczęły znikać. Młodszy też miał pryszcze ale lekarz kazał tylko wodą przemywać. No ale mamy to już za sobą.  

 

Co do zatrucia to okazało się, że w rodzinie panowała grypa czy wirusówka i musieliśmy zarazić się na chrzcinach. Dobrze, że po chrzcinach nas złapało a nie przed :) 

 

 

2023-01-14 21:47

Tak opryszczka jest bardzo niebezpieczna dla malutkich dzieci, ja dwa dni przed porodem dostałam i jak już urodziłam to Pani pediatra w szpitalu powiedziała że mam nosić maseczkę, nie miałam się nachylać nad małym i całować. Najlepsze na opryszczka są plastry ja używam Compeed i działają cuda 

2023-01-13 11:14

z opryszczka przy maluchach to lepiej uważać ;/ 

teraz o tej grypie tak głosno jak o korona  w ubiegłym roku

2023-01-12 13:14

Olaleksandra to racja, trzeba wtedy bardzo uważać.

Ja mimo, że zawsze miałam pełną twarz pryszczy i dalej coś mi wyskakuje to jako tako opryszczki nie miałam nigdy. A to już jak się złapie to lubi nawracać, bo już się ten wirus ma w sobie. :/

 

Justys teraz panuje grypa. U nas syn miał 2 dni wysoką gorączkę, zwymiotował dwa razy i ogólnie mówił, że go brzuch boli. Młodszy miał wcześniej rzadkie kupy parę dni dość często, a mąż też się skarżył na ból brzucha i biegunki. W przedszkolu się okazało dwóch chłopców miało to samo co mój, mamy im robiły wymazy i wyszła grypa właśnie.

2023-01-12 09:07

justys to uważaj bo podobno opryszczka jest bardzo niebezpieczna dla małych dzieci. ja sie tego bardzo boję a jak ktoś ma to unikam go jak tylko moge