Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Konkursy #teamLOVI (376 Wątki)

Zwycięzcy konkursu forum LOVI - edycja KWIETNIOWA 2021

Data utworzenia : 2021-05-05 09:02 | Ostatni komentarz 2021-06-21 16:08

Redakcja LOVI

2147 Odsłony
93 Komentarze

Drodzy użytkownicy!

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki KWIETNIOWEJ edycji na najbardziej pomocne użytkowniczki forum LOVI!

 

NAGRODĘ GŁÓWNĄ - kubki Freestyle, dynamiczne smoczki oraz tasiemkę do smoczka z kolekcji Salt&Pepper otrzymują:

 

aneczkaa006   

Anita-1981   

Beata1996       

ewabrz     

I.Filipek

Mamą być     

Marta K   

[email protected]   

mazia1   

Weronisia2019   

 

WYRÓŻNIENIE - kubki ze słomką Freestyle 250ml Salt&Pepper otrzymują:

 

JustaMama   

Kaero     

Klaudiamama

Kverve     

Laureczkaa

misiowa   

[email protected]   

PatrycjaP.

Starmillka 

Wydziarana   

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do kolejnej edycji konkursu!

 

Pozdrawiamy serdecznie,

Redakcja LOVI

2021-05-13 20:07

Kverve napisałam stwierdziłam,że co mi szkodzi nic nie tracę. Choć nie wiem czy odpiszą bo tu dziewczyny jakoś ostatnio miały problem z wymianą maili z nimi i wiem,że coś było ciężko choc Moniczka w końcu dostała swój zestaw do testów teraz 

2021-05-13 17:50

Mazia Oj to kiepsko, ja jeszcze nie odpakowałam swojego. Napisz maila do Lovi, na pewno wymienia, nie martw się :) 

Martynka super pomysł. Z otwartego kubka tj. Doidy można uczyć już przy rozszerzaniu diety ale dopiero potem koło roczku dzieci zwykle załapują. 

2021-05-13 16:33

ooo aż muszę nasz sprawdzić czy jest cały

2021-05-13 15:29 | Post edytowany:2021-05-13 15:39

Tak się podjaralam kubkiem córce pokazuje mówię patrz nowy kubek, nalewam wodę, a tam dziurę ma od spodu i wylatuje nam woda aj trudno 

A tak się cieszyłam na ten kubek dla córki

2021-05-13 14:53

A ja dostałam dzisiaj smoczki z zeszłego miesiąca- są prześliczne! Akurat wczoraj sąsiadka urodziła to jej podaruję

2021-05-13 14:24

Faktycznie ten wzór jest super;)) Synek już korzysta z kubka ;)) myślałam właśnie że ten mniejszy będę miała do córki ale trudno! 

2021-05-13 14:11

To pewnie tak miało być, my też właśnie dostaliśmy ten większy kubek 😊 są piękne 😊

2021-05-13 12:41

u nas też paczka już dotarła, kubeczek jak i smoczki rewelacja tasiemka też super;) 

córka uwielbia kubeczki (zreszta tak jak ja)wiec musiałam narazie zchować, bo nie wiem czy go nie przygarnie;) 

 

Pytanie do redakcji już dawno miałam zadać to pytanie, ale nie chciałam zakładać nowego wątku.

Robicie przepiękne kubeczki smoczki z przeuroczym wzornictwem, kubeczki butelki smoczki są z trwałego materiału, czy nie myśleliście o wprowadzeniu zwykłych kubków i talerzyków? 

kiedy dziecko uczy się pić z otwartych kubeczków?