Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Konkursy #teamLOVI (376 Wątki)

Zwycięzcy konkursu forum LOVI - edycja GRUDNIOWA 2018

Data utworzenia : 2019-01-03 11:37 | Ostatni komentarz 2019-01-22 11:44

Redakcja LOVI

2562 Odsłony
33 Komentarze

Drodzy użytkownicy! Z przyjemnością ogłaszamy wyniki GRUDNIOWEJ edycji na najbardziej pomocne użytkowniczki forum LOVI! NAGRODĘ GŁÓWNĄ – podgrzewacz do butelek i zestaw butelek Medical+ otrzymują: agn_kaw Aisa94 Eleonorka13 Eresz Kasia.S KontrolaJakosci89 magnolijam20 Mama_Gratki Mamusia-Kubusia pati1990 WYRÓŻNIENIE – zestaw butelek Medical+ - otrzymują: 0202oliwcia agabiala aneta7734 Doris85 JustynaSz123 Klaudia7571 mamameg Martq Zamarancza zanetak Wszystkim serdecznie gratulujemy! Zapraszamy do kolejnej edycji konkursu! Pozdrawiamy serdecznie, Redakcja LOVI

2019-01-08 15:48

Redakcja raz jeszcze gratuluje zwycięzcom i przypomina o możliwości pozostawienia opinii w zakładce opinie testerów.

2019-01-07 19:35

Dziękuję serdecznie za wyróżnienie.

2019-01-07 17:17

Bardzo dziekujemy również i my :) mąż będzie juz na pewniaka odgrzewał jedzenie, super sprawa. My wybralismy bialy, lubię takie wrazenie sterylnej czystosci i bieli na takich sprzetach, dodatkowo pasuje nam do bialych frontow w kuchni i czarnej podlogi :p U nas obydwaj sa absorbujący, mlodszy malo spi w dzien, późno kładzie się na nocne spanie, od kiedy zaczal wstawac czyli juz ze 2 miesiace, to czasami wieczorem padamy razem.z nim bo on ma ciekawsze rzeczy do roboty od spania :/ 22to norma a czesto i pozniej jak w dzien pospi dluzej niz godzinę. Ale nie ma co narzekać, dzieci szybko rosną trzeba sie cieszyc ta ich malenkoscią bo nim sie czlowiek obejrzy bedą juz duze i samodzielne eh , takie życie ;)

2019-01-06 16:38

Pati mój też odłóż już ten telefon jutro sobie popiszesz itd bo niekiedy faktycznie też siedzę do późna zamiast polozyc się.

2019-01-06 11:18

Aisa to wiedze mamy podobnie mój mi niekiedy mówi idź spać a nie tylko na tym forum siedzisz hhaaha a ja lubię z wami rozmawiać wiedzieć co się u was dzieje itd więc niekiedy zamiast iść spać to siedzę i pisze a później zmęczenie daje o sobie znać . Dobrze że wymyślili coś takiego jak express do kawy. Ciężko się zdecydować który kolor ładniejszy

2019-01-05 11:00

Agnieszka mamy nadzieję że wrócisz do nas jeszcze też mój syn jest absorbujacy niekiedy jeden komentarz pije godzinę z przerwami bo synek wymaga uwagi więc pisze zdanie znów zajmuje go znów zdanie i tak w kółko niekiedy się nie da A jak śpi na spokojnie mogę pisać o ile nie jestem zmęczona bo niekiedy idę razem z synkiem spać jeszcze o ile WGL drzemkę zrobi :) Właśnie też szary bardziej mnie przekonuje :)

2019-01-05 09:22

Mama.Kubusia miła niespodzianka Cię spotkała . A jak sytuacja u Ciebie ??

2019-01-04 19:32

Gratulacje. U mnie synek coraz bardziej absorbujacy i na forum czasu niestety dużo mniej a podgrzewacz przydalby się do podgrzewania obiadkow i liczę na jakiś konkursik z nim by moc tam spróbować swoich sił. Aisa co prawda mi sie nie udalo ale mi zdecydowanie bardziej podoba sie ten szary.