Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Konkursy #teamLOVI (376 Wątki)

Zwycięzcy konkursu forum LOVI - edycja CZERWCOWA 2022

Data utworzenia : 2022-07-08 15:31 | Ostatni komentarz 2022-08-22 22:31

Redakcja LOVI

1420 Odsłony
69 Komentarze

Drodzy użytkownicy!

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki czerwcowej edycji na najbardziej pomocne użytkowniczki forum LOVI!

 

NAGRODĘ GŁÓWNĄ LOVI: Pierwsze kubki ze słomką Straw Beginner oraz smoczki dynamiczne wraz z pojemnikiem otrzymują:

 

Aniska

Fajerka

Idziemka

MałaZołza

MamaLaurusa

Mamą być

mazia1

Natalka1999

olaleksandra94

Oliwejra

 

WYRÓŻNIENIE:  Pierwszy kubki ze słomką Straw Beginner Buddy Bear otrzymują: 
 

[email protected]

Anabanana

dwarazyH

halmanowa

mami_kacperka

myszka9220

Nelia

Paula54555

Paulinkamamadwojki 

spba14

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do kolejnej edycji konkursu!

 

Pozdrawiamy serdecznie,

Redakcja LOVI

2022-07-29 22:45

Moja córka też dużo wypluwa wodę bo body wkoło mokre, zastanawiam się czy jej nie doslodzic trochę czymś?

2022-07-29 14:18

Aniska moja na początku ładnie piła, ale póżniej właśnie zaczęła wypluwać tę wodę i za każdym razem mokra, ale teraz już coraz mniej się jej to zdarza:P

2022-07-28 12:02

dla mnie super opcja;) próbujemy z rurka fajnei jest skonstruowana bo mała jak ją gryzie to woda też leci bo cała bluzka mokra;) ale włansie nie moze normalnie nauczyć sie z niego pic z niekapka idzie jej lepiej ale sie nie poddaje, moze potrzebuje czasu;) 

2022-07-28 09:59

Aniska właśnie fajnie, że można mieć jeden kubek i wymieniać tylko końcówki:p

2022-07-26 10:41

Mazia ja ogólnie rurke wyjełam z odwaznikiem bo mała nie potrafi ssać;( jest z samą rurką ustnikiem i dziś widze że nawet sporo wypiła;) połowa część na bluzeczce;( ale ciesze sie ze próbuje no i super ze kubeczek kompatybilny z niekapkiem jak i nakretkami z innych butelek

2022-07-24 22:28

u mnie się nie zdarzyło Mazia nic takiego i siedzi mocno ta rurka raczej. 

2022-07-22 13:28

mazia, u nas na razie młody w ogóle nie chce z tego kubka pić. Tak się dziwnie na niego patrzy, bo mu chyba inaczej wygląda niż bbox i kręci głową, jak mu proponuję picie z niego.:/

2022-07-22 12:29

Wylatuje Wam ta rurka z obciążnikiem z części wyższej rurki ?

 małemu ostatnio na spacerze wyleciała i nie mógł pić, wyrzucał mi bidon całą trasę za wózek, a ja się nie skapłam . W końcu wzięłam i chcę się napić nie leci to już wiedziałam, że to z tego powodu. Musiałam na części rozebrać i włożyć znowu rurkę .  NIe wiem czy to raz taki incydent się pojawił czy tak już będzie bo dosyć luźna ta część i ledwo się trzyma. Z canpol nie umiem wyszarpać, a tu lekko pociągnę  i wychodzi