Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Konkursy #teamLOVI (376 Wątki)

Konkurs na Fb LOVI - start 15.12.2021!

Data utworzenia : 2021-12-15 11:56 | Ostatni komentarz 2022-04-01 20:19

Wątek edytowany: 2021-12-15 11:56

Redakcja LOVI

2233 Odsłony
116 Komentarze

Drogie Mamy, właśnie ruszył konkurs na Fb LOVI. Musicie tam zajrzeć! Do wygrania produkty w kolekcji Stardust i kubek w gwiazdki dla mamy!   

2022-01-11 09:58

My na ślub, zamiast kwiatów, prosiliśmy o książki :)

2022-01-10 23:26

Każdy by mógł sam zawieźć po prostu albo samochodem. Na pewno by aż tak dozo tego nie było, lub zawieźć na 2 razy :) 

2022-01-10 08:46

Monia my też myśleliśmy o karmie, ale stwierdziliśmy, ,że chyba przyczepkę trzeba by bylo przypiąć bo jak to zapakować i przewieżć.. 

2022-01-06 17:50

Ale lepiej dostać świeże cięte niż sztuczne, bo niektórzy też mają takie pomysły. 

 

Ja tam bym chciała albo wino właśnie albo zdrapki to zawsze się przyda. Kwiaty zwiędną i nic z tego nie ma tylko się wyrzuci. 

Albo tak jak Ewa mówi właśnie jakieś rzeczy do domu dziecka dla dzieciaczków to też super pomysł aby sprawić również komuś przyjemność. 

Moi znajomi chcieli karmę dla kotów i psów aby dać do schroniska dla zwierząt, myślę że to też fajna sprawa. 

2022-01-05 22:25

No też mi się wydaje, że starsze pokolenia po prostu uważają, że bez kwiatów nie wypada pójść. A dla mnie kwiaty cięte to kasa wyrzucona do kosza tak naprawdę. 

 

Wino też fajny pomysł ale szkoda, że nie doczytali szczegółów.

 

Niektórzy też wiem, że proszą o misie lub zabawki dla dzieci z domów dziecka. Choć nie wiem jak to teraz z przyjmowaniem prezentów w takich domach, wiem że to też nie takie proste. Teraz przy covidzie pewnie jeszcze gorzej. Ale na prezent ślubny to przecież nowe dają to powinni w takich domach dziecka bez problemów przyjąć

2022-01-04 19:01

Mamą być no niestety tak to jest, u nas też było bardzo gorąco i takie kwiaty to tylko był kłopot... Chociaz z winem też nie było łatwo, ale mieliśmy skrzynkę i tam były pakowane. 

2022-01-04 05:56

My również na zaproszeniach mieliśmy wpisane ze zamiast kwiatow chcemy wino dodatkowo byl wpisany jakis wierszyk sugerujacy zeby wino bylo pol slodkie i szczerze mówiąc malo kto sie do tego dostosowal jak juz ktos doczytal ten fragment o winie to kupil jakie kolwiek wiekszosc dostalismy wytrawnych za którymi nie przepadamy do tej pory w barku stoją  a w ogóle część ciotek nie spojrzala na zaproszenie tylko podczas wizyty gdy bylismy zapraszac zapytaly o date slubu zeby w głowie zakodować i tak poprzychodzily z kwiatami ktore tak naprawde na 2 dzień juz nam popadaly bo byl to bardzo upalny dzień mimo tego ze obsluga sali dala nam je do wazonow i byla klimatyzacja na sali to wczesniej kwiaty jeździły w bagaznikach na tym goracu 

2022-01-04 00:05

Po prostu starsze osoby mają zakodowane ze na ślub to kwiaty muszą być. My mieliśmy zdrapki, kwiaty, wino. Każdy miał coś innego na zaproszeniu.