Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Konkursy #teamLOVI (376 Wątki)

Konkurs "Chwile pełne miłości" (zakończony)

Data utworzenia : 2017-10-23 09:51 | Ostatni komentarz 2017-12-18 21:37

Redakcja LOVI

63366 Odsłony
975 Komentarze

Zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania czeka aż 20 nowych laktatorów elektrycznych Expert i 100 butelek Medical+. Zadanie konkursowe: Mamy, pokażcie lub opiszcie, jak okazujecie miłość Waszemu maluszkowi, zaś przyszłe Mamy - jak okazujecie czułość swojemu brzuszkowi. Swoje zgłoszenia zamieście w tym wątku. Atrakcyjne nagrody czekają!

2017-12-04 23:23

Uczestniczyłam w tym konkursie tak bardzo pragne mieć taki laktator ale niestety się nie udało się wygrać.Może jeszcze mi sie poszczęści ;-)

2017-12-03 20:30

Ewelina-1975 ten konkurs już się skończył, ale Lovi organizuje następny jeden tu na forum i kilka wraz z blogerkami.

2017-12-03 19:54

Moja córeczka niedługo skończy 6 miesięcy. Jest to moje pierwsze dziecko i raczej ostatnie, bo urodziłam ją w wieku 42 lat przez cesarskie cięcie. Biorąc pod uwagę fakt, że po cesarce trzeba odczekać 2 lata na następne będzie już za późno. Bardzo bałam się czy będzie zdrowa, porobiłam wszystkie możliwe badania, przeszłam sporo stresu, ale udało się. Zdarzył się cud , jest zdrowa i silna. Niestety nie chciała ssać piersi,może nie miała siły, bo urodziła się przed terminem. Dlatego ściągam pokarm laktatorem i podaję jej w butelce.Przelałam na nią całą swą miłość i jak każda matka oddałabym za nią życie. Dom wypełnił się uśmiechem i radością nie tylko dla mnie, ale i dla całej rodziny. Każdego dnia całuję ją, przytulam i dużo noszę na rękach, chociaż wiem, że nie powinnam tego robić, bo się przyzwyczai, ale na to jest już za późno, bo już się przyzwyczaiła. Codziennie się z nią bawię, mówię do niej, robię głupie miny rozśmieszając ją . Każdego dnia wybieramy się na długie spacery, podczas których mała odkrywa, jak piękny jest świat. Staram się jej też śpiewać, chociaż ma mamę antytalencie w tej dziedzinie( mam nadzieję,że talentu do śpiewania nie odziedziczy po mnie). Bardzo troszczę się także o jej zdrowie i dlatego wbrew wszystkim ( bo nawet lekarze kazali mi zaprzestać podawać dziecku swój pokarm i przejść wyłącznie na sztuczne ze względu na kolkę u dziecka) ściągam mleko i podaję dziecku. W tej walce na pewno pomógłby mi nowy laktator, bo dalej , dokąd tylko będę miała swój pokarm będę podawała go córce.

2017-12-01 23:42

Tez wzielam udzial wmommy dreaws. Juz od roku marze wygeac i bipre udzial zeby wugrac taki laktator elektryczny...mam w planach drugie dziecko a wiem jak bardzo chciałam dlugo karmic ale niestety po cc synka dostałam na drugi dzien dopiero i dlugo walczylam zeby synek ladnie jadl, duzo pomagały mi położne wlaczylam potem synek ciraz bardziej zloscil..mialam laktator najzwyklejszy taki jak strzykawaka..ledwo odciagalam 30ml..duzo pisania...a jak czytalam opinie o tym laktatorze ile mamusim pomoglo to tak bardzo bym chciala go miec...jak.kazda z nas mamus ...kazda chce jak najlepiej dla swojego dziecka...takze super ze jest jeszcze szansa tutaj wygrac....;-) postaram sie byc pomocna a czy sie uda to sie okaze...;-)

2017-12-01 21:19

Tęż mi się wydaje że wystarczy podać dane w formularzu komentarza. A kochana redakcjo dziękuje za kolejną możliwość otrzymania waszego laktatora. Oczywiście trzymam za wszystkich, któży marza o tym laktatorze, kciuki i za siebie też. Powodzenia . :)

2017-12-01 20:50

Bez logowania można wziąć udział jedynie trzeba uzupełnić w polu podpis : IMIĘ I NAZWISKO i podać EMAIL. Odpowiedzieć na pytanie, opublikować i gotowe. :)

2017-12-01 20:48

Ja się nie logowałam poprostu zostawiłam komentarz redakcjo bardzo się cieszę że na naszym kochanym forum dajecie nam szansę dziękuję bardzo

2017-12-01 18:44

Na stronie mommy dreaws trzeba się zalogować? Czy bez logowania można wziąć udział?