Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (880 Wątki)

Zakupy na AliExpress

Data utworzenia : 2017-08-25 22:08 | Ostatni komentarz 2021-08-27 06:45

M.Jacek

24252 Odsłony
1052 Komentarze

Dziewczyny postanowiłam utworzyć nowy wątek dotyczący zakupów na Ali. Wiele z nas od dawna robi tam zakupy, inne dopiero zaczynają przygodę na Ali, tak czy inaczej możemy sobie pomóc :) Mile widziane linki oraz zdjęcia otrzymanych już towarów :) zarówno tych dla dzieciaczków jak i dla mam :)

2017-09-12 16:09

Jak będzie tragedia to utne ten sznurek. Ja pamiętam że też takich nie lubiłam. Muszę jeszcze poszukać kombinezenu ale póki co nie wiem jaki wziąć rozmiar bo do zimy jeszcze trochę. Ulcia pochwal się co tam pozamawialas :-)

2017-09-12 13:47

Aha to wiem co to za typ dziecka. Z moim bratem było to samo, teraz już jest nastolatek a nadal metki wycina bo go drażnią :P może poszukam na Ali ze sznurkiem i bez niego, nie zaszkodzi mieć 2 pary a zobaczymy co nam bardziej będzie odpowiadać :)

2017-09-12 13:04

W naszym przypadku już dmucham na zimne i zakładam rękawiczki bez sznurka, po tym incydencie wolę nie ryzykować. Przy rękawiczkach ze sznurkiem jest tylko ten plus, że jak mały ściąga rękawiczki to przynajmniej ich nie zgubisz. Mojego małego drażnią wszystkie metki, wystające nitki itd. więc nic dziwnego, że sznurek na szyi też mu przeszkadza.

2017-09-12 12:37

Ulka szaleństwo zakupowe na Ali :) to mówisz, że lepiej wybrać rękawiczki bez sznurka?

2017-09-12 10:54

Też mi się podobają te rękawiczki, tylko u nas te ze sznurkiem nie mają racji bytu, bo młodego denerwuje sznurek, raz tak pociągnął bo coś mu przeszkadzało, że aż ranę na szyi sobie zrobił. Jak tak czasami piszę o jego "fobiach" i przyzwyczajeniach to się zastanawiam czy on nie jest jakiś inny. A aktualnie czekam na 10 przesyłek z Ali, trochę się nazbierało.

2017-09-11 14:20

koniecznie podziel się zdjęciami i odczuciami, rękawiczki urocze :) no mam nadzieję, że coś w tym tygodniu przyjdzie. Bo zaraz dziecko będę miała na świecie a tu zero zamówienia.

2017-09-11 12:40

Wrzucę zdjęcia :-) dostałam już info z nr przesyłki więc teraz tylko czekać.

2017-09-11 11:55

Dlaczego bez szału, bardzo fajne rękawiczki, ze sznureczkiem więc przy maluchu będą idealne. A cena świetna. Tylko zobaczysz czy rozmiar dobry. Jak dostaniesz paczkę to napisz nam jak one wyglądają w realu :)