Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (861 Wątki)

Zakupy na AliExpress

Data utworzenia : 2017-08-25 22:08 | Ostatni komentarz 2021-08-27 06:45

M.Jacek

23427 Odsłony
1052 Komentarze

Dziewczyny postanowiłam utworzyć nowy wątek dotyczący zakupów na Ali. Wiele z nas od dawna robi tam zakupy, inne dopiero zaczynają przygodę na Ali, tak czy inaczej możemy sobie pomóc :) Mile widziane linki oraz zdjęcia otrzymanych już towarów :) zarówno tych dla dzieciaczków jak i dla mam :)

2017-11-19 11:22

Przy bieliźnie sa tabele, ja czytam jeszcze fedbacki aby wiedzieć czy rozmiar jest zaniżony czy nie :-) ale raczej trzeba brać rozmiar większy to samo ze stanikami.

2017-11-19 11:16

Jacek , moja córa ma fioła na punkcie kucyków pony i tych laleczek z equestri wiec myślę ze zachwycona bedzie alutka ale sexi ja bym się bała kupić bieliznę przez internet nawet nie wiem jaki rozmiar mam

2017-11-19 11:14

Komplet super, jest jeszcze biały, kupiłam go za niecałe 12zł!!koronka świetna, bardzo miła jak w niejednym drogim komplecie. Nie ma żadnych wad w szyciu ani wystających nitek to jest jeden z lepszych zakupów bieliźniarskich z aliexpress a jest ich trochę :-) mogę polecić jeszcze majtki z wysokim stanem z tylu sznurowany jak gorset, co swego czasu były bardzo popularne, tylko wstążka w nich ma ze 4m więc musiałam skracać, ale za to reakcja męża bezcenna :-)..jak mu się ręce trzęsły jak nie wiedział jak je ściągnąć :-) radzę brać ich rozmiar większy. W foto jeszcze kilka tych" do łóżka":-) z kombinezonow jestem średnio zadowolona, bo są dość krótkie i małe w biuście.wszystkie kupione poniżej 20zł

2017-11-18 22:04

Alutka szaleństwo :) ta bielizna jest na prawdę kusząca :P

2017-11-18 21:29

Fajne zakupy dziewczyny ;) ja jakoś się jeszcze cykam nie wiem...jakoś zostaje przy tych naszych obklepanych sklepach ;) Alutka komplet bielizny robi wrażenie ;))) mąż by dopiero miał wieczór he he też muszę sobie coś nowego kupić by pokusić go trochę by codzienność się nie wkradla ;)))

2017-11-18 20:57

Niestety nie mogę dodać linków z telefonu, próbowałam na kilka sposobów i bez efektu..jak będę miała więcej czasu to odpale laptopa i podesle linki te aktywne.Jestem aliholiczka i uwielbiam zakupy z Chin :-) mam ich trochę na swoim koncie więc chce się podzielić odrobina z nich. Kilku rzeczy jeszcze nie dostałam bo zamawiałam 11.11.A najdroższa z nich to kalendarz adwentowy za 25zł i spódniczki tutu z opaska za 45zł.

2017-11-18 17:34

Fajna czapka i laleczki super. Fajne opcja z tym odpinanym pomponem. Można i do prania odpiac bo pewnie po praniu już by nie był taki fajny bo z tymi futerkowymi rzeczami to tak często jest.

2017-11-18 12:01

Pierwszy raz widzę takie laleczki :P widać, że jeszcze nie jestem w temacie dziecięcych bajek :) oby córeczce się spodobały :)