Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (860 Wątki)

Jednorazowa koszula do porodu

Data utworzenia : 2017-06-15 19:02 | Ostatni komentarz 2019-03-15 13:00

EwaK90

20223 Odsłony
125 Komentarze

Buszowałam właśnie w czeluściach internetu w poszukiwaniu jakiejś najtańszej koszuli do porodu którą potem mogłabym wyrzucić (nie mam w domu rozpinanych koszul z przodu) i tak pomyślałam że na zagranicznych filmach pokazują rodzące kobiety w szpitalnych wdziankach i poprosiłam wujka google o pomoc. Trafiłam na jednorazowe koszule do porodu. Pomysł wydaje się - mnie przynajmniej - genialny. Nie wieje od nich elegancją ale wychodzę z założenia że idę tam rodzić a nie na rewię mody, a jak się zniszczy czy ubrudzi do granic możliwości to się człowiek nie bawi z praniem tylko wyrzuca. https://www.pierwsza-wyprawka.pl/pokaz/836/koszula_jednorazowa_do_porodu_matodress.html Co mamusie które już poród mają za sobą i znają realia sal porodowych o czymś takim myślą?

2017-06-15 22:12

Tak do porodu SN taka koszula była by fajnym rozwiązaniem. Ja kiedy poraz pierwszy rodziłam i właśnie z początku naturalnie to miałam swoją koszule i pobrudziłam ją krwią więc i tak musiałam ją wyrzucić bo mąż mi jej nie zaprał i jak wróciłam do domu to nie miałam co ratować. A do cc faktycznie dają że względu na operację.

2017-06-15 22:01

Do cc szpitale chyba same dają takie koszule jakby 'operacyjne', ale właśnie do sn dobrze taką sobie zakupić.

2017-06-15 21:55

Ja również przed cc dostałam taką koszule jednorazową, jak dla mnie to niewygodna była ;)

2017-06-15 21:48

Też właśnie szukałam, tym bardziej, że np. na liście rzeczy do szpitala mam podane, że trzeba jedną koszulę do porodu, a później dwie do karmienia. W szkole rodzenia mówiono nam, że ta do porodu może być jakakolwiek, najlepiej już taka zużyta, niepotrzebna, używana, (ale nawet takiej nie mam), gdyż później najczęściej idzie do wyrzucenia. Zaczęłam więc szukać jakiejś najtańszej i też natrafiłam na te jednorazowe i chyba na taką zdecyduję się.

2017-06-15 21:26

Widzisz nie wiem jak w innych szpitalach, ale u mnie dostałam koszule taką właśnie jednorazową. Nie wiem czy to przez to że miałam cc, ale koszule mi dali :)