Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (860 Wątki)

badania od gibekologa prywatnie a nie na nfz

Data utworzenia : 2016-11-30 01:11 | Ostatni komentarz 2019-03-12 23:16

paulina06marca

2092 Odsłony
22 Komentarze

Dziewczyny zastanawiam sie jak to jest i czy mozna to jakoś obejść chodze prywatnie do gin badania tez musze robic prywatnie to po co te skladki ? Chcialam równolegle chodzic do gin prywatnie i panstwowo ale lekarz gin panstwowo oburzyl sie i powiedzial mi ze jak stac mnie na wizyty prywatne to i na badania tez znajde pieniadze jak to jwst u was ?

2016-11-30 15:52

Tak samo miałam prywatne wizyty i prywatne badania. Pierwsza ciąża + badania i witaminy wyszło 2800zł, tej ciąży nie podliczałam. Chciałam tak chodzić równolegle, ale pierwsza wizyta u gin na NFZ była bardzo nieprzyjemna. Poza tym za dużo tych wizyt chodzenia by było, odpuściłam

2016-11-30 13:46

Niepotrzebnie mówiłaś że chodzisz prywatnie. Ale moim zdaniem decydując się na prowadzenie ciąży w prywatnym gabinecie trzeba się z tym liczyć.. Dobrze jest wykupić abonament tak jak mówi magros,jest dużo firm które to oferują za nieduze pieniądze miesięcznie.

2016-11-30 12:05

no niestety nie da się tego obejść. Ja miałam wykupiony abonament w przychodzi prywatnej, więc taniej to wychodziło niż robienie wszystkich badań osobno, a tak miałam i lekarza i badania.

2016-11-30 09:54

Paulina chodziłam prywatnie i wszystkie badania niestety też musiałam robić prywatnie. Ale zawsze możesz zapisać się do położnej i ona też może wystawić skierowanie na badania.

2016-11-30 09:50

Jak chodzisz prywatnie to niestety badania też prywatne:( Ja miałam skierowanie od lekarza do diabetologa bo wykryto u mnie cukrzycę ciążową i okazało się, że jeśli mam skierowanie z prywatnej przychodni to nie należy mi się zestaw dla mam z cukrzycą( z glukometrem itd). Pani w rejestracji poradziłą mi, żebym poszła do rodzinnego i poprosiła o skierowanie od rodzinnego, bo tak musiałabym chodzić prywatnie i za wszystko płacić. Na szczęście moja rodzinna widząc wyniki krzywej cukrowej dała mi skierowanie bez problemu. Niestety w naszym kraju opłacasz składki nie wiadomo po co, bo żeby dostać się do lekarza z nfz, trzeba czekaż czasem po kilka tygodni, a idąc prywatnie za wszystko musisz płacić:(

2016-11-30 01:19

Paulina ja chodziłam na nfz i wsxystkie badania były bezpłatne, tylko na USG wysyłala mnie prywatnie ze względu na gorszy sprzęt w gabinecie ale zapytała wcześniej czy chcę. A twój ginekolog na nfz wie że chodzisz też prywatnie?