Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (860 Wątki)

Kojec dla dziecka

Data utworzenia : 2013-04-23 22:36 | Ostatni komentarz 2015-06-03 19:51

Proud Mommy

8420 Odsłony
56 Komentarze

Dziewczyny, czy któraś z Was używa(ła) może kojca? I czy sprawdził się? Jakie są Wasze opinie na ten temat?

2015-06-03 19:51

Myślę,że kojec to dobre rozwiązanie. Mamy pewność, że dziecko jest bezpieczne, a i rodzice mogą zająć się swobodnie innymi obowiązkami... Ja na pewno sobie taki sprawię:-)

2015-05-28 09:56

U mnie się sprawdził. mamy w salonie, gdzie mam cały czas oko na córcie gdy np. prasuję lub szyję. dziecko jest bezpieczne, nie obawiam się, że podejdzie do żelazka. I dość chętnie siedzi jak nawrzucam wiele ciekawych zabawek interaktywnych, które dostaje tylko jak w kojcu jest, to jej uatrakcyjnia czas;)

2015-05-26 21:57

My od wczoraj mamy kojec kwadratowy 1x1m. Odkupiliśmy od znajomych w świetnym stanie, bo ich córa nie chciała w nim siedzieć. Ance za to bardzo przypadł do gustu, bardzo lubi się w nim bawić. Zobaczymy jak długo to potrwa. Na razie jest to nowe, więc ciekawe. Co na nią spojrzę, to siedzi w innym miejscu:)

2015-05-07 04:41

W małym mieszkaniu koleżanka przedstawiała łóżeczko - miała dosyć lekkie i z nim wedrowała. Z drugiej strony w małym mieszkaniu jak zostawisz malucha w łóżeczku to raczej bez problemu go słyszysz i możesz częściej podejść żeby się pokazać. Na dwór kojec wygodniejszy chyba - szybciej się rozkłada. Tylko trzeba pomyśleć o moskitierze, żeby malucha coś nie ugryzło pod naszą nieobecność.

2015-05-06 16:56

Gdy moja córka zaczęła w ostatnim czasie więcej czasu spędzać na podłodze i przemieszczać się w dość szybkim tempie wzięłam pod uwagę kojec..aczkolwiek mieszkanie mam nie za duże i nie bardzo wiedziałabym gdzie go pomieścić.

2015-05-06 12:30

Ja tez mam zamiar kupić kojec. Robi się teraz coraz cieplej i więcej czasu będziemy spędzać na dworku. Ja będę sobie cis obić a mała żeby nigdzie nie zawędrowała będzie w końcu tak sobie to wymyslilam. On dnie ma okres pełzanie i nie chciała bym aby platala się pod jakimiś krzewwmi

2015-05-06 11:59

Dzięki za porady. Chyba zdecyduje się na to łóżeczko turystyczne.

2015-05-06 09:11

Ja kupiłam łóżeczko turystyczne, z myślą właśnie na wyjazd i po złożeniu zajmuje mało miejsca, składa się go jak harmonijkę, tylko właśnie trzeba w odpowiedniej kolejności i choć niby takie proste to też robię o z instrukcją:). Takie łóżeczko nie zajmuje dużo miejsca w samochodzie, a co do kojca to niestety nie wiem.