Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (885 Wątki)

Gadżety i bzdety

Data utworzenia : 2015-01-02 09:15 | Ostatni komentarz 2024-08-29 16:07

kum_pela

26579 Odsłony
587 Komentarze

Hejka! Dziewczyny chcę abyście mi poradziły co jest niezbędnym gadżetem dla młodej mamy a co bzdetem którego nie warto kupować. Na pewno macie swoje doświadczenia i chciałabym żebyście napisały co warto kupić a co omijać bo sie nie przyda. Słyszałam o rożkach w ktore zawija sie dziecko ze sa zbędne. Proszę więc Was o pomoc.

2015-01-04 22:08

W termosie możesz trzymać ciepłą wodę na mleko. Termoopakowanie też są ok. Jak już masz gotowe mleczko (ale dłużej niż godzinę nie powinno się trzymać a potem podawać gotowego mleka dziecku). Ewentualnie możesz w tym opakowaniu przetrzymywać ciepłą wodę z której potem przyrządzisz mleko.

2015-01-04 17:24

dobrze wiedzieć na przyszłość

2015-01-04 11:11

Zuzanna polecam termoopakowania, są super, bo długo utrzymują temperaturę,, do termosu raczej by Ci się butelka nie zmieściła, a przelewanie mleka z termosu do butelki jest raczej mało wygodne :-)

2015-01-03 19:24

Hej dziewczyny. Trzy tygodnie temu urodziłam córeczke i właśnie zaczynają mi się wizyty u lekarzy. Potrzebuję taką termotorebkę na butelke, bo zima nadchodzi ;) Jaką mi polecacie? a może jakiś termos? W czym najlepiej przewozić butelkę z mlekiem tak żeby nie wystygło ?

2014-05-28 20:52

Magdalenamsl temat dotyczacy monitorów oddechu jest poruszony na forum ..jest nam wszystkim dobrze znany i cieszę się bardzo , ze i Ty jestes z tego cudenka zadowolona , masz racje gażdżet godny polecenia ! :)))

2014-05-28 20:15

Jeden z fajnych gadzetow to niania elektroniczna i monitor oddechu zwłaszcza dla dzieci chorych . Kladziemy dziecko w łóżeczku a monitor oddechu sprawdza czy dziecko oddycha w razie niewyczuwania tętna urządzenie wlacza alarm .pollecam

2014-04-29 20:21

Dziewczyny nie wiem czy wstawiła już ktoras was ten gadżet , ale ja jestem mega tym zafascynowana .. Puj Tub – wanienka dla niemowląt..nie bede sie rozpisywac , same doczytajcie jesli macie ochote :)

2014-04-29 12:41

Tekturowy jest ok, gdzie można go dostać? Przyda się na pewno latem na długich spacerach :)