Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (860 Wątki)

Krem na zimę do twarzy dla dziecka

Data utworzenia : 2014-12-11 09:28 | Ostatni komentarz 2015-12-28 07:38

Iściak

4729 Odsłony
58 Komentarze

Zróbmy ranking. Wymieńmy się informacjami o kremach, których używałyśmy, czy się sprawdziły czy nie. Wbrew pozorom kupno kremu na zimę, chroniącego od niskich temperatur, nie jest takie proste.

2014-12-11 09:37

Ja smarowałam córcię kremem sebamed, do kupienia w Niemczech. Sprawdzał się zarówno na dwór jak i do codziennej pielęgnacji. Na mrozy nie zdąrzyłam go wykorzystać bo córcia zaczęła mieć problemy z wysypką i suchą skórą. Stosowałam emolium, spisywał się dobrze w czasie mroźnych spacerów. Teraz smaruję ją maścią cholesterolową i też jest super, no ale jak dzieciaczek nie ma żadnych problemów skórnych to słyszałam, że linomag jest fajny i bubchen.

2014-12-11 09:33

Nivea na każdą pogodę - używaliśmy w tamtym roku, jest ok, minusem konieczność smarowania 15 minut przed wyjściem. Perfecta WinterCare Kids - określone jest, że chroni do - 20. Minus - źle sie rozsmarowuje. Wazelina - zwykła tania wazelina, czasami jej używamy, chroni, dobrze się rozsmarowuje, nadaje się także na usta. Minusem to ze jest tłusta (jak to wazelina)