Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (860 Wątki)

Pierwsza Komunia Święta - prezenty

Data utworzenia : 2014-05-13 07:59 | Ostatni komentarz 2024-04-23 15:46

Proud Mommy

7608 Odsłony
103 Komentarze

Jaki najlepszy prezent na taką uroczystość?

2014-05-14 10:35

I ja jestem zdania,że kupowanie dziecku na komunie quadów,laptopów itp top głupota-to ja się pytam co na ślub?mieszkanie?głupota fajnym prezentem będzie naszyjnik,kolczyki,choćby nawet ten zegarek,album pierwszo komunijny,biblia

2014-05-13 20:08

Moim zdaniem najlepszymi (aczkolwiek w obecnej dobie dzieciaki pewnie by kręciły nosami) prezentami są takie, które wniosą w życie dziecka połączenie mądrości, skromności, a wykluczą przepych, prześcigiwanie się w tym co kto ma lepsze... Piękne wydania słowników, zegarek, ale nie elektroniczny, zestaw gier edukacyjnych..

2014-05-13 20:02

No więc ja idę teraz z mężem na Komunię jego chrześniaka i po prostu dajemy pieniądze! osobiście też nie uznaję prezentu typu laptop, kład itp.. Fakt-młody zbiera na laptop,ale zbiera już od przynajmniej dwóch lat i nie ukrywam,że podziwiam go,bo jest w tym wytrwały,jako dziecko. Mało dzieci potrafi odłożyć taką kupę kasy w jego wieku :) Ale ogólnie ja pamiętam,za moich czasów dziecko się cieszyło z zegarka na białym pasku,pierścionka,czy łańcuszka a teraz to jakaś masakra!!! Przeraża mnie to,bo skoro ludzie dzieciom na Komunię kupują kłady,to na 18-nastkę za chwilę będzie wymóg-samochód :/

2014-05-13 19:56

Najlepiej zapytać dziecko co by chciało dostać nie rodziców, tak mi się wydaje. Moja chrześnica ma w czerwcu komunię i ustaliłam z nią, że chce rower, bo ten, co ma już jest ciut za mały

2014-05-13 14:54

No właśnie ja nie uznaję prezentów typu komputer, tablet czy quady (moi uczniowie takie prezenty podostawali...) i nie zmienia to faktu, czy jestem gościem jednym z wielu, czy chrzestną. A pytam, bo teraz przeważnie dzieci wszystko mają (łącznie z wypasionymi rowerami) i prezent pierwszokomunijny jest nie lada wyzwaniem...

2014-05-13 14:53

a ja jestem za tym żeby kupować prezenty na które nas stać, a nie żeby zapożyczać się i kupować laptopy itp ja byłam na komunii dwa lata i dla tej dziewczynki naprawdę nie zależało na prezentach, bardzo zależało jej żeby cała rodzina była na uroczystość a my jej kupiliśmy obraz Święty który dla niej spodobał u nas była naprawdę z niego zadowolona, i ma pamiątkę na całe życie

2014-05-13 12:47

Rower, zegarek, złoto, coś co ma i za parę lat nadal będzie miało wartość. Ja będę problem prezentu na komunię miała dopiero za rok, ale już wiem, że kupię jakiś tradycyjny prezent z wyżej wymienionych. Mój chrześniak jest typowym dzieckiem, które ma wszystko, począwszy od 50-calowego tv, przez tablet, laptop, komputer stacjonarny, konsole PS i xBox, po komórkę. Kasy nie dam, bo wiem, że rodzice mu zabiorą i zostanie rozwalona na dziadostwo. Powiedziałam nawet, że mogą się na mnie obrażać, ale co mam gówniarzowi kupić? Quada? O nie nie, never! Zwłaszcza, że ciągle słyszę jak to kasy nie mają, jak to muszą pożyczyć na węgiel, jak na paliwo do auta trzeba pożyczyć, a codziennie do sklepu po piwko i papierosy.