Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (860 Wątki)

Kosz na pieluchy - na prezent

Data utworzenia : 2014-04-09 13:07 | Ostatni komentarz 2015-12-28 08:41

kotakota

4884 Odsłony
47 Komentarze

Tak sobie pomyślałam, żeby kupić taki prezent kuzynce, która wkrótce urodzi. Tylko ja mieszkam w bloku więc wyrzucanie śmieci praktykuję raz dziennie a kuzynka w domu prywatnym, gdzie wg mnie nie jest problemem wyniesienie na zewnątrz każdej zużytej pieluszki. Co wy o tym sądzicie? Lubię takie gadżety ale zawsze w pierwszej kolejności zaopatruję się w rzeczy niezbędne i praktyczne. I myślę, że każda mama tak robi. Jednak nieobraziłabym się gdybym dostała taki prezent zamiast np. tortu z pieluszek. kolejnym minusem jest to, że trzeba do niego kupować odpowiednią folię, to koszt, który mogą uznać za zbędny... Sama już nie wiem.

2014-04-09 20:45

My również wyrzucamy pampersy do kosza, który jest codziennie opróżniany. Kotakota: Może pomyśl o jakimś leżaczku, czy na przykład bonu na sesję zdjęciową maluszka z rodzicami, jeżeli fundusze Ci na to pozwalają?

2014-04-09 20:38

kusia o tym samym pomyslalam ..zawsze bardzo sie cieszymy jak dostaniemy nawet najmniejsze opakowanie pamperów :) U nas wiaderko musi byc zamykane ...Kacpiś jak zrobi to drugie to nie da sie wytrzymac ..zawsze wkladam pieluszkę z kupką do woreczka i wrzucam do kosza zwyklego ..Sz.codziennie rano przed praca wynosi ..nawet jeslii worek nie jest zapakowany na full ..po prostu pozostalosci z obiadu ...jakies obierki + pamperki ..tfuu niemiły zapach !

2014-04-09 19:03

kotakota tak jak pisały dziewczyny kosz na pieluchy raczej odpada. Osobiście (bardzo lubię praktyczne prezenty) wolałabym dostać pampersy zamiast kosza na nie :)

2014-04-09 15:14

Myślę że możesz teraz kupić tyle fajniejszych i bardziej potrzebnych rzeczy dla maluszka a jak napisała Monika gdyby ktoś chciał trzymać oddzielny pojemnik na pieluch ty wystarczy każde inne wiaderko. A cena gwarantuję Ci będzie o 10 razy nizsza.

2014-04-09 15:10

Ja wrzucam do zwykłego kosza. Mieszkam w domu i też wynoszę śmieci codziennie, inaczej się nie da, bo pampersy 3/4 kosza nam zajmują ;) Jak dla mnie wystarczy zwykły zamykany kosz na śmieci. Zwłaszcza, że przez pierwsze miesiące dziecko nie robi zapachowych niespodzianek, a przynajmniej moja nie robiła.

2014-04-09 15:08

ja też bym nie kupiła i bym nie chciała takiego prezentu może tu znajdziesz coś fajnego na prezent http://lovi.pl/pl/forum/13/1480/1

2014-04-09 13:26

kakota ...mysle ze taki ` kosz na pieluchy ' mozna zastapic zwyklym zamykanym wiaderkiem na smieci ...tak jak mowisz ..trzeba kupwac specjalne folie ktore zapewne kosztuja nie malo i mysle ze prezent pomimo wszystko moze sie niespodobac ... nie wiem ja osobiscie darowałabym sobie :)