Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (860 Wątki)

Kosz na pieluchy - na prezent

Data utworzenia : 2014-04-09 13:07 | Ostatni komentarz 2015-12-28 08:41

kotakota

4885 Odsłony
47 Komentarze

Tak sobie pomyślałam, żeby kupić taki prezent kuzynce, która wkrótce urodzi. Tylko ja mieszkam w bloku więc wyrzucanie śmieci praktykuję raz dziennie a kuzynka w domu prywatnym, gdzie wg mnie nie jest problemem wyniesienie na zewnątrz każdej zużytej pieluszki. Co wy o tym sądzicie? Lubię takie gadżety ale zawsze w pierwszej kolejności zaopatruję się w rzeczy niezbędne i praktyczne. I myślę, że każda mama tak robi. Jednak nieobraziłabym się gdybym dostała taki prezent zamiast np. tortu z pieluszek. kolejnym minusem jest to, że trzeba do niego kupować odpowiednią folię, to koszt, który mogą uznać za zbędny... Sama już nie wiem.

2015-12-28 08:41

a zwykły kosz na śmieci nie może być ? na zwykłe worki ?

2015-08-03 13:48

Zrobiłam sobie samaprezent i kupilam zapachowe worki na śmieci to i pieluch rzuconych w nim tak nie czuć jeszcze teraz jak jest ciepło. Ogólnie to i tak za wartość kosza ląduje co dzień u nas w śmietniku i taki zakup czy prezent to nie potrzebny wydatek.

2015-07-19 17:34

dokładnie jeśli ktoś otwarcie mówi ze chce taki kosz dostać to ok można taki prezent zakupić ale ja w ciemno bym nie kupiła go na pewno. Sama bym nie chciała takiego prezentu dostać bo w ogóle by mi był nie potrzebny i pewnie bym go komuś sprzedała albo sama dala w prezencie żeby się tego pozbyć ;) Lepiej kupić karton pampersów albo jakieś smoczki czy butelkę albo zabawkę jakas fajna. Taki kosz według mnie jest kompletnie bezużyteczny..

2015-07-19 09:35

Ja osobiście nie kupiłabym takiego kosza. Ale jesli ktos chce i otwarcie to powie,że chciałby taki kosz to czemu nie.Jeśli chce...

2015-07-18 12:50

ja mam taki kosz, ale szczerze Ci powiem, ze go ani razu nie uzywalam dostałam go w spadku praktycznie nie uzywany nasz kosz podobno robi z pieluch cukierki takie worki mozna dokupowac w smyku

2015-06-28 13:16

ja o takim koszu nigdy nie myslałam, bo i u mnie smieci są wynoszone codziennie.

2015-06-26 22:27

A.Karbowska dla mnie to też bez sensu. Pampersy wynosimy do kosza na dwór, więc nie ma problemu. Kosz na pieluchy jest dość drogi, więc lepiej kupić dziecku za te pieniądze zabawkę czy ubranko.

2015-06-26 14:31

Ja nie zakupilabym takiego kosza;) Mieszkam w bloku wiec codziennie są wynoszone śmieci. I wrzucam je normalnie do kosza na śmieci ;) dla mnie bezsensu;)