Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (860 Wątki)

Klin dla niemowląt

Data utworzenia : 2014-03-04 23:58 | Ostatni komentarz 2016-01-19 08:44

KasiaCom

104296 Odsłony
47 Komentarze

Pewnie wiele z Was go ma, albo o nim słyszało. Przywiózł mi dziś mąż od siostry sporo rzeczy i wśród nich znalazłam klin dla niemowlaka. Klin do łóżeczka, taka twarda poduszka na kształt klina ścięta, polecana dla niemowląt z problemami ulewania, ale również spokojnie można jej używać np podczas kataru jak podwyższenia głowy co powoduje, że katar nie zalega tylko spływa. Do tej pory podkładałam poduszkę pod materac, albo książki pod nogi łóżeczka, ale skoro już takie cudo zdobyłam to czemu nie korzystać. Jest twardy i schodzi do coraz cieńszego dlatego nie obawiam się o jakieś problemy z kręgosłupem.A Wy drogie mamy używałyście klina?

2016-01-19 08:44

Nie miałam klinu, pod materac włożyłam zwinięty ręcznik , ale głową dziecka była nieco wyżej .

2016-01-18 11:45

U mnie klin się sprawdza nie tylko gdy synek ma katar ale i jest bardzo pomocny przy rehabilitacji dziecka. Mój synek bardzo fajnie zaczął podnosić pupę do raczkowania kiedy leżał na klinie a łokcie miał oparte na łóżku poza nim . Rehabilitantka pokazała mi mnóstwo ćwiczeń z zastosowaniem klina i dla mnie nadal jest on pomocny. Ja kiedy synek miał katar wkładałam poduszkę klin pod materac wówczas główka dziecka będzie lekko podniesiona ale nie będzie się zsuwać - spróbuj tak:)

2016-01-15 18:30

Witam, Drogie Mamy, czy stosujecie dla dzieci poduszki klin?Czy warto się w nie zaopatrzyć Waszym zdaniem?Ja otrzymałam takową poduchę razem z materacem i stosowałam praktycznie kilka razy jak córeczka miała katar i aby zapobiec by wydzielina z nosa nie spływała do gardła..Natomiast do użytku na co dzień jak dla nas nie zdawała egzaminu, bo co chwilę córeczka zjeżdżała z niej i musiałam poprawiać.Na tą chwilę nie stosujemy poduszek, ewentualnie taką bardzo płaską.

2014-12-19 12:56

Ja mam klin ale na ulewanie to niewiele nam pomógł. Nie wiem czy polecam czy odradzam - każdy musi przemyśleć ten zakup. Ja w sumie pewnie bym nie kupiła tylko dostaliśmy w gratisie do materacyka i jedno i drugie jest lateksowe.

2014-12-19 09:26

Mój synek pokochał swoją pierwszą poduszkę klin i mimo, iż ma prawie 3 lata, wciąż na niej spi :) Ale kupiliśmy taki lepszy klin, nie z pianki, a z tworzywa termoplastycznego :) Polecam zdecydowanie :)

2014-11-17 17:49

Ja podłożyłam klin pod materac w łóżeczku dzięki czemu materacyk jest delikatnie podniesiony pod kątem a dzieciątko nadal śpi na płaskim materacu . Maleńkim dzieciom nie wolno podkładać poduszki pod głowę a kliny świetnie się sprawdzają pod materacyk. Polecam

2014-11-14 02:46

Ja słyszałam wiele rad: klin jest zły, bo dziecko nie leży na płasko i krzywimy dziecku kręgosłup; nie wolno kłaść na boczek(bo krzywimy kręgosłup; My posiadamy klin, kupilam bo synek miał ciągle zatkany nosek, często tez kładę na bok, bo tak lepiej zasypia...

2014-11-06 20:37

To nie jest spory wydatek, więc możesz zakupić i zobaczyć czy synkowi będzie na nim wygodnie.