Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (860 Wątki)

Karna klepsydra

Data utworzenia : 2014-02-02 13:33 | Ostatni komentarz 2015-12-28 08:24

konto usunięte

4155 Odsłony
30 Komentarze

Pamiętacie sposoby Super Niani na niegrzeczne dzieci? Te wszystkie karne krzesełka, jeżyki i inne? Trafiłam na absolutną, w moim przekonaniu, rewolucję. Czyli karną klepsydrę. Moim zdaniem to super gadżet między innymi dlatego, że większość dzieci nie zdaje sobie sprawy z tego ile to jest 5 minut. A tutaj można łatwo powiedzieć "za karę posiedzisz aż się piasek przesypie". Ja wiem, gadżet, jak wiele innych. I zapewne nie każdy kupi, a większość i tak stwierdzi, że strata kasy. Co nie zmienia faktu, że fajna rzecz. W grudniu poproszę świętego Mikołaja o coś takiego ;)

2014-02-03 14:49

Karne jezyki i inne podusie za karę, to chyba moc Niani w tv, Nasi rodzice radzili sobie bez nich i wychowali swoje dzieci na dobrych ludzi. Myślę ze grunt to dobre podejście do problemu, jaki w owym momencie następuje.

2014-02-03 14:35

Przy metrażu naszego mieszkania chyba jednak się na nia nie zdecyduję, jednak mój starszy synek miał karnego jeżyka z takiej okrągłej babcinej poduchy i respektował jeżeli miał na nim siedzieć. Fajny gadżet ale dla mnie zbędny

2014-02-03 14:31

Fajna rzecz, ale jednak zbędna. Równie dobrze można powiedzieć "posiedzisz na krzesełku 5 minut, to znaczy do momentu aż wskazówka zegara będzie tu" i pokazać dziecku gdzie ma być. Wtedy dziecko wie ile to 5 minut na zegarku a dodatkowo wie ile mniej więcej jeszcze zostało mu "kary". Przynajmniej ja tak bym zrobiła zamiast płacić za kolejną rzecz która zagraci mieszkanie :) Ale to wszystko kwestia miejsca, pieniędzy i potrzeb.

2014-02-02 23:03

Basia moze byc i dla mnie, tylko musialaby byc duuuuuzo wieksza, haha. Podejrzewam, ze jakbym miala takie cos kiedy bylam mala to w ogole bym z niej nie schodzila :)

2014-02-02 22:45

a ja bym takiego czegoś nie kupiła a dlatego że dziecko które jest karane się kręci, się wywija i chyba by się nie dało rady dziecka na tym posadzić i by mogło zrobić sobie krzywdę moja córeczka jak jest karana to się tak złości że nawet nie chce usiąść tylko leży Silje chyba że to ma być prezent dla Ciebie od Mikołaja

2014-02-02 22:39

Ja pamiętam metody Super Niani. I masz rację klepsydra jest fajnym rozwiązaniem, a dziecko może mieć problem z wyobrażeniem sobie ile to jest 5 czy 10 min. Niania też miała różne pomysły na te karne miejsca, były m.in. karne krzesełka, schodki, poduszki itp. Nas póki co ten temat nie dotyczy, bo synek jest jeszcze za mały na karne jeżyki.