Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (860 Wątki)

Karna klepsydra

Data utworzenia : 2014-02-02 13:33 | Ostatni komentarz 2015-12-28 08:24

konto usunięte

4156 Odsłony
30 Komentarze

Pamiętacie sposoby Super Niani na niegrzeczne dzieci? Te wszystkie karne krzesełka, jeżyki i inne? Trafiłam na absolutną, w moim przekonaniu, rewolucję. Czyli karną klepsydrę. Moim zdaniem to super gadżet między innymi dlatego, że większość dzieci nie zdaje sobie sprawy z tego ile to jest 5 minut. A tutaj można łatwo powiedzieć "za karę posiedzisz aż się piasek przesypie". Ja wiem, gadżet, jak wiele innych. I zapewne nie każdy kupi, a większość i tak stwierdzi, że strata kasy. Co nie zmienia faktu, że fajna rzecz. W grudniu poproszę świętego Mikołaja o coś takiego ;)

2015-12-28 08:24

dobra nauka dyscypliny i samokontroli dla dziecka :D

2015-10-19 14:59

Ten sprzęt mi się nie podoba. Na sofie, pufie czy w kącie też ukaram dziecko a mój dom nie będzie posiadał kolejnej zbędnej rzeczy.

2015-10-12 21:16

bo to niczego nie nauczy ;) jest duże prawdopodobnieństwo że dziecko na drugi raz i tak zrobi to samo bo to kara na chwile.

2015-10-12 09:20

No nie wiem, na takiej karnej klepsydrze dziecko zamiast myśleć nad swoim zachowaniem będzie się gapić na piasek. Poza tym nie jestem fanką super nianiu i z dużą dozą nieufności podchodzę do jej metod.

2015-09-26 10:31

Ja jedynie z odcinków super niani pamiętam karnego jeżyka

2015-09-21 11:41

Jeśli już karzemy dziecko powinno wiedzieć za co jest ukarane i co jest jego konsekwencją i przede wszystkim nigdy nie powinniśmy mówić dziecku że np nie będę kochać dziecka, które jest nie grzeczne. Super Niani nie oglądałam i nie zamierzam stosować jej metod, a już w ogóle nie jestem za żadnymi klapsami i krzykami na dziecko.

2015-09-21 10:28

O ja nie uważam takich rzeczy :/ dla mnie Super Niania to w ogóle treserka małych dzieci i nie zamierzam stosować takich kar u swojego dziecka... Wielu specjalistów źle się wypowiada o tzw. karnych jeżykach czy innych karnych przedmiotach.Takie dziecko nie czuje chęci poprawy na pewno a już na pewno czuje złość :) sama stałam w kącie nie raz i po prostu nie czułam że źle zrobiłam i że muszę to zmienić,na drugi raz i tak zrobiłam to samo.Ale ja nie jestem ani za karami ani za nagrodami :)

2015-09-21 08:49

haha super rzecz :)