Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (860 Wątki)

Zapinki do smoczków

Data utworzenia : 2014-01-08 16:38 | Ostatni komentarz 2015-12-19 14:58

mamabasia

8115 Odsłony
50 Komentarze

Drogie mamy czy u was łańcuszki do smoczków się przydały ? u nas na początku bardzo się sprawdziły bo smoczek nie lodował na ziemi teraz używamy ich tylko czasami na spacerku;)

2015-12-19 14:58

Uważam, że łańcuszek jest niezbędny. Jak smoczek dziecko wypuści leżąc w łóżeczku czy wózku to pal licho, ale jak w pionowej pozycji i spadnie na ziemie to co wtedy? Nie jestem za oblizywaniem smoczka po jego upadku i podaniu dziecku. A nie zawsze jest dostęp do wody. Także łańcuszek to podstawa.

2015-12-11 18:19

U nas lancuszek musial byc obowiazkowo synek bez przerwy wypuszczal go z buzi takze podczas wyjsc z domu dla nas niezbedny.

2015-12-11 12:53

W naszym przypadku łańcuszki do smoczków to ogromne udogodnienie, po prostu strzał w dziesiątkę! Ciężko mi sobie wyobrazić funkcjonowanie bez nich. Co prawda mój ośmiomiesięczny synek już od pierwszych dni życia nie może obejść się bez smoka wyłącznie podczas zasypiania, więc w innych sytuacjach go nie używamy to i tak trudno byłoby bez tasiemki. Wówczas niejednokrotnie smoczek upadłby tam gdzie nie potrzeba, a tak - zawiśnie na łańcuszku. Podczas spacerów owy gadżet jest jeszcze bardziej niezastąpiony. Cieszę się, że zdecydowałam się na jego zakup.

2015-12-08 12:40

Prawie nie używałam zapinki do smoczka. Tylko na spacery o ile sobie o niej przypomniałam. W domu bałam się o bezpieczeństwo, dzieci mają różne pomysły.

2015-05-17 18:54

Mamy łańcuszek do smoczka, ale używamy tylko na spacerach gdy mam ją na oku, bo córcia lubi wszystko wyrzucać z wózka. W domu nie używamy, jak śpi tym bardziej nie-obawiam się o jej bezpieczeństwo.

2015-05-17 11:35

Mam tasiemkę nie łańcuszek, używaną tylko na spacerach, by naszego Lovi nie zgubić. A te wpisy o zakładaniu na noc nieco mnie zmroziły, bo nasłuchałam się o nieszczęśliwych wypadkach. I jestem tak przeczulona, że nie pozwolę dziecku nawet na łańcuszek na szyi jak będzie większe. Sorry.

2015-05-06 19:14

Kupiłam tasiemke i łańcuszek. O wiele lepiej sprawdza się tasiemka. Jestem z niej bardzo zadowolona.

2015-05-06 16:48

Z moją córką jest podobnie, smoczek to dla niej zabawka do oglądania i przekładania z jednej ręki do drugiej..niekoniecznie do ssania. Jeśli zaszłaby taka konieczność to zapewne brałabym smoczek wraz z zawieszką na spacer, gdyż wiadomo, że podczas właśnie spaceru łatwo go zgubić :)