Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (859 Wątki)

Przewijak

Data utworzenia : 2013-11-22 10:07 | Ostatni komentarz 2020-06-08 12:09

mamabasia

20950 Odsłony
295 Komentarze

Czy kupowaliście przewijak ? ja kupowałam taki, jak komoda z wanienką i półeczkami na pieluszki i drobiazgi, z wanienki nie korzystałam, kupiliśmy przewijak używany ale jestem z niego bardzo zadowolona bo nie musiałam kombinować gdzie przewinąć córeczkę, a czy Wy też korzystacje z przewijaków

2013-11-24 19:19

Synek dostal przewijak od mojej siostry i jest teraz uzywany tylko do kapieli

2013-11-24 13:18

My kupiliśmy zwykły najtańszy z Ikei http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/20045205/ Wykonany jest całkiem solidnie. Do niego sprzedają jeszcze podkład i pokrowce. Przewijaka i tak nie używa się zbyt długo, więc wydaje mi się, że nie ma sensu wydawać na niego nie wiadomo ile kasy.

2013-11-23 19:20

My mamy przewijak taki nakładany na łóżeczko ale ani razu go nie użyłam - zawsze przewijam Kasjana na swoim łóżku - mam do tego matę; ))

2013-11-23 13:52

ja kupiłam komodę do przewijania, miała być wysoka i szeroka tak by w koszyczkach poukładać wszystkie rzeczy które powinny być pod ręką :) na to mam usztywnianą nakładkę do przewijania którą będę zabierać do łazienki by tam po kąpaniu synka wytrzeć i ubrać, bo nie będę z nim biegać i rozbierać go znowu w sypialni... mam nadzieję że ten sposób się spisze

2013-11-22 21:17

My mamy taki zwykły przewijak nakładany na łóżeczko i jesteśmy z niego zadowoleni, a głównie ja bo wystarczy ze i tak podczas innych czynności dużo skłonów wykonuje przy Amelce. Zapłaciliśmy za niego 50 zł wiec nie ma tragedii. Teraz kiedy córka jest troszkę starsza to lubi się wychylać i tez trzeba się czasami troszkę napracować zanim nałożymy pieluszkę. Narazie nasz nie jest porwany, ale słyszałam, ze wlasnie w trakcie użytkowania do tego dochodzi. A no i oczywiście jak Amelka była mala to nie Sokala na łóżko w trakcie zmieniania tylko na przewijak, a ze jest on z ceraty to chwila moment i było po problemie. A na początku to nie tylko z nieoczekiwanym sikaniem mamy problem, wiec napewno duży plus i za to :-D

2013-11-22 10:51

Mam taki sam i go uwielbiam.Dla niektórych może to być zbędny gadżet,ale ja już dawno stwierdziłam,że to był jeden z najlepszych zakupów dla dziecka jaki zrobiłam.Kupiliśmy go jako nowy za 240zł,ale służy mi do tej pory,choć już trzeba będzie myśleć o jego schowaniu.Cały czas stoi w łazience,mam tam pieluszki i wszystko co mi potrzeba do przewinięcia małej.Kupiłam jedynie pokrowiec na niego,bo ceratka z przewijaka po tylu latach popękała i brzydko to wygladało.Z wanienki korzystałam do niedawna,jedynym minusem tego przewijaka jest to ,że jedna ręką po wykąpaniu dziecka ciężko samemu przewijak nałożyć na wanienkę,szczególnie gdy dziecko jest większe,ale zawsze mąż jest z nami przy kąpieli więc mi pomagał.Teraz jak widziałam to już są nowe modele gdzie wanienkę się wyciąga w bok napewno duzo lepsze to będzie w użytkowaniu:)

2013-11-22 10:43

Nie kupiłam, ale tylko ze względu na nasz metraż mieszkania niestety. Przewijałam dziecko na tapczanie kładąc wcześniej pieluszkę, jakoś daliśmy radę ;)