Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (859 Wątki)

kombinezon na zimę

Data utworzenia : 2013-09-09 16:52 | Ostatni komentarz 2015-03-03 22:02

mamabasia

7019 Odsłony
47 Komentarze

już pomału zbliża się zima jak kombinezon wybrać dla półtora rocznego dziecka jedno częściowy czy dwu ?

2015-11-08 10:08

Tez mam dwa kombinezony jeden caly z takiego misia a drugi z sliskiego materialu i w srodku z polarkiem i do tego mam jeszcze kurteczke takze zobaczymy jak sie sprawdzi gdy maly sie urodzi. Przy starszym synku uzywalam bardziej tego z misia byl moim zdaniem cieplejszym.

2015-11-08 08:29

Ja mami taki i taki w sumie, ale dobrą opcją jest też śpiwór. Mam taki http://allegro.pl/spiwor-spiworek-do-wozka-polar-116cm-36-kolorow-i5772193199.html Nadaje się i do gondoli, spacerówki i na sanki. Kombinezony najbardziej lubię te "śliskie" polar w razie wiatru niewiele daje i dziecku może być zimno. W 5. 10. 15. widziałam fajny śpiworo-kombinezon miał kaptur, rękawy zakończone rękawiczkami i możliwość spięcia nóżek razem i osobno.

2015-11-07 21:18

Ja zeszłej zimy i teraz też mam dla synka kombinezon który na zewnątrz ma śliski materiał a w środku jest polar lub miękka dzianina. Generalnie ja zwracam uwagę na to aby kombinezon był zasuwany na długi zamek lub dwa zamki z prawej i lewej strony aby lepiej było go zakładać i koniecznie z kapturem który dodatkowo będzie chronił główkę i szyję dziecka. W tym roku kupiłam kombinezon który ma dodatkowo rękawiczki ponieważ maluszek coraz częściej wyciaga rączki i chciałam aby było mu ciepło.

2015-11-07 21:11

Jaki Waszym zdaniem jest najlepszy kombinezon na zimę dla niemowlaczka? Z wierzchu polarowy czy też może z bardziej śliskiego materiału. Który lepiej trzymałby ciepło? Pozdrawiam

2015-03-03 22:02

zima już prawie za nami moje maluchy mają 16 miesięcy, zaczęły chodzić jak miały 13. Na spacery w wózku miałam jednoczęściowe ciepłe kombinezony. Na wyjścia do sklepu czy znajomych miała kurteczki zimowe i lekko ocieplane spodnie. W trakcie zimy okazało się, że wózkiem po tym śniegu ciężko jeździć, dzieciaki z sanek lubiły schodzić więc musiałam dokupić ciepłe spodnie i konkretniejsze buty. Także gdy dzieci już zaczynają chodzić lepiej chyba kupić kombinezon ale dwu częściowy.

2015-03-03 13:54

Ja dla starszej córki ma 21 miesięcy kupiłam dwuczęściowy, a dla malutkiej 3 miesiące 1 częściowy

2015-03-03 13:42

a my akurat mamy dwuczesciowy bo dostalismy taki po synku przyjaciolki a szkoda mi kupowac inny jak ten jest jak nowy...jestem jednak z niego bardzo zadowolona, nic sie nie podwija, jest bardzo cieplutki i gustowny:)

2015-03-03 10:15

ja mam jednoczęsciowy i jestem bardzo zadowolona :) w Smyku kupiłam:) taki różowiutki. całą zime w nim chodzimy i pewnie jeszcze przez marzec też, bo nie jest zbyt ciepło.