Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zabawy (160 Wątki)

Cienie

Data utworzenia : 2013-05-06 00:17 | Ostatni komentarz 2018-02-06 11:59

Demotywacja

7949 Odsłony
24 Komentarze

Bawiłyście się kiedyś ze swoimi maluchami w cienie? Co o tym myślicie? A może macie jakieś fajne sposoby na zrobienie innowacyjnych i interesujących cieni na ścianie?

2018-02-06 11:59

Moj maz bawil sie tak z synem i malemu sie bardzo podobalo. Byl zdziwiony co to jest na tej scianie. Zaciekawila go ta zabawa i bardzo ja lubil :)

2014-10-31 22:41

Mi i mężowi sposób na rękę pomaga rano jak maluszek jest już wyspany a my nie. Wtedy podaję mu swoją rękę a ja obok sobie jeszcze robię drzemkę. Synek bardzo się nią interesuje.

2014-10-31 22:02

Tak masz racje dzieci ok 2-3 miesiąca mogą już dostrzegać cienie ale takie wyrażnie , choć ja pamiętam że u mnie maluszki bawiły się przez jakiś czas np. ręka męża bardzo ich ona interesowała . Wystarczyło poruszać palcami i było zainteresowanie

2014-10-31 21:57

Nie pamiętam ile synek miał tygodni, ale pewnego dnia zauważyłam, ze obserwuje poruszające się cienie. Teraz mąż się tak bawi z synkiem... mały potrafi bardzo długo obserwować co też tam się porusza. Nie trzeba robić wymyślanych figur, wystarczy poruszyć głową.

2014-10-31 11:57

U nas zabawa w cienie to jest męża zadanie i cudownie jest patrzeć jak Majcia zaśmiewa się z jego wygłupów i jego przedstawien , choć nie tylko w cienie się bawią ale jeszcze w pacynki i czasem ja dołączam do nich i mamy naprawdę super ubaw z ta zabawa . Cienie fajna sprawa ale dla maluszka który będzie tym zainteresowany

2014-10-07 12:56

Ewcia miałam podobną sytuację tyle że Synek ma dwa miesiące i wczoraj przy przewijaniu zobaczył cieć mojej głowy na ścianie zaczął się uśmiechać więc zaczęłam ruszać i kręcić głową strasznie mu się to podobało :) Tak więc i my wprowadzamy zabawę w cienie :))

2014-10-03 22:28

takie zabawy są najlepsze. Tanie i nie trzeba wymyślać nie wiadomo czego. Moje czasami się cieszą jak stopą machnę albo bardzo lubią bawić się przy lustrze :)

2014-08-05 16:33

Mój synek jest jeszcze malutki ma dopiero miesiąc, ale dobrze wiedzieć I jak bedzie wiekszy to sie zabawimy:-P